Gwiazdy

Katarzyna Nosowska napisała do Małgorzaty Rozenek. Jak zareagowała „Perfekcyjna”?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kasia Nosowska zdradziła, że zdarza jej się odzywać do znanych i lubianych ludzi ze świata show-biznesu. Niedawno wokalistka pokusiła się o wiadomość do Małgorzaty Rozenek. Co ją do tego skłoniło? W studiu Dzień Dobry TVN więcej opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Kasia Nosowska poruszona wywiadem Magdy Mołek i Małgorzaty Rozenek postanowiła podziękować celebrytce w prywatnej wiadomości. Co napisała?

Pozytywne nastawienie Kasi Nosowskiej

Artystka, udzielając wywiadu dla Jastrząb Post przyznała, że w życiu codziennym próbuje doszukiwać się pozytywów i nie skupia się na negatywnych emocjach. Kasia należy do osób, które nie ukrywają swoich uczuć dlatego, gdy tylko zauważy coś pozytywnego, natychmiast reaguje.

Wokalistka po obejrzeniu wywiadu Magdy Mołek z Małgorzatą Rozenek-Majdan i tym razem postanowiła podzielić się swoją opinią. Zachwycona szczerością żony Radosława Majdana, napisała do niej wiadomość.

Był to wspaniały czas, który spędziłam z tymi dwiema Paniami, które ze sobą rozmawiają. I pomyślałam, że nie zachowam tej wiedzy dla siebie, tylko podziękuję jej za to, ponieważ ona mówiąc o swoim życiu szczerze, dała mi taki moment, że pomyślałam sobie, że bardzo jej dziękuję.

- zdradziła Kasia w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post.

Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgosia krótko odpowiedziała artystce. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że było jej bardzo miło otrzymać tak pozytywną wiadomość.

To jest najlepszy przykład, jak można wspierać inne kobiety. Nie znamy się, nigdy się nie spotkałyśmy, a jednak pani Kasia postanowiła napisać kilka miłych słów.

- powiedziała Małgorzata.

Zobacz też:

Gwiazdy walczą w słusznej sprawie. Akcja „Bieg Czas na Wzrok”

Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor pokazała teledysk do piosenki „Superhero”

JOY Influencer Roku 2019. Jak gwiazdy show-biznesu prezentowały się na czerwonym dywanie? [ZWYCIĘZCY]

Pozostałe wiadomości