Gwiazdy

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Gwiazdy


Katarzyna Grochola i jej mąż, Stanisław Bartosik wydali wspólnie płytę z piosenkami o miłości. Kompozytor specjalnie dla naszych widzów wykonał utwór "Pomiędzy".

Stanisław Bartosik z piosenką "Pomiędzy"

Od kilku lat Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik tworzą zgrany duet. Ona jest doskonałą pisarką, a on - cenionym kompozytorem i puzonistą. W walentynki swoją premierę będzie miała wspólna płyta pary. Album opowiada o miłości, za teksty odpowiedzialna jest pisarka, natomiast muzykę skomponował jej mąż. On też wykonał na scenie Dzień Dobry TVN jeden z utworów, który znajdzie się na krążku. Posłuchajcie "Pomiędzy".

Katarzyna Grochola o mężu

Katarzynę Grocholę i Stanisława Bartosika połączyła miłość i pasja do tworzenia. Para wzięła ślub w 2018 roku. Mąż stara się rozpieszczać żonę. - Wstaję pierwszy i robię śniadanie, codziennie – powiedział w rozmowie z Basią Pasek.

Małżeństwo zdradziło dziennikarce jeszcze jeden sekret. Otóż Stanisław Bartosik ma dwie obrączki. - Już jak mu wkładałam na palec, powiedziałam: "za duża". Na co mój mąż: "czy strogonow się nie przypala?" - wspomina Katarzyna Grochola. Dwa dni później muzyk zauważył, że nie ma obrączki, więc zamówił następną, mniejszą. Co stało się później? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w reportażu:

Zobacz też:

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski stworzyli wspólny podcast. Wokalista: "Mówiłem, że będzie grubo"

Andy Dust robi światową karierę. Kim jest DJ z Polski, którego utwór "Rise Up" ma 35 milionów wyświetleń?

Jak Margaret i Natalia Szroeder wyglądały na początku kariery? "To jest niebywałe, jak dziewczyny się zmieniły"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości