Gwiazdy

Katarzyna Glinka na Zanzibarze chce zwolnić tempo życia. Nagranie w bikini zachwyciło fanów: "Normalnie 'Słoneczny Patrol'"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Bławicki/East News

Katarzyna Glinka spędza czerwiec na urlopie. Aktorka postawiła na popularny od jakiegoś czasu wśród gwiazd Zanzibar. Pochwaliła się w sieci nagraniem z plaży i podzieliła refleksją na temat nieśpiesznego życia w Afryce. Biegnąca w zwolnionym tempie Katarzyna Glinka oczarowała internautów, którzy porównują ją do gwiazd słynnych światowych filmów.

Katarzyna Glinka na plaży

Wypoczywająca na Zanzibarze aktorka opublikowała na Instagramie filmik, na którym widzimy, jak uśmiechnięta biegnie brzegiem morza, w czarnym bikini i z rozwianymi włosami. Nagranie jest zrealizowane w zwolnionym tempie. Jak się okazało, nie był to przypadkowy zabieg. Kasi bardzo bowiem przypadł do gustu nieśpieszny tryb życia tamtejszych mieszkańców.

- W Afryce najpopularniejsze słowo to Pole Pole. Co w języku suachili oznacza powoli powoli. Faktycznie ludzie tutaj nigdzie się nie śpieszą... Dziś byłam na północy wyspy. Jadąc obserwowałam, jak niespiesznie płynie ludziom życie. Jak spokojnie chodzą. Jak cierpliwie czekają na transport publiczny. Jak siedzą przed domami rozmawiając z innymi nigdzie nie śpieszącymi się ludźmi. Tego mi często brakuje. Poczucia, że świat się nie zawali, kiedy nie odbiorę telefonu, nie odpiszę na maile... .Chciałabym umieć skopiować część tych zdrowych nawyków ?

Pod postem zaroiło się od komplementów pod adresem urody i nienagannej figury Kasi. Pojawiło się mnóstwo miłych słów, m.in. od koleżanki z branży.

- Cuuudnieeeeeee ❤️?❤️ - napisała aktorka Adrianna Biedrzyńska. Fani szybko dopatrzyli się podobieństwa do kadrów z popularnych filmów.

- Normalnie "Słoneczny Patrol". Pamela Anderson, Yasmine Bletch w jednym ?. Ale co tam, Kasia Glinka jest jedną jedyna w swoim rodzaju. "James Bond" już był, to teraz "Baywatch". Następny może być "Blue Lagoon ? - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Glinka o wolnym tempie życia

Pod postem aktorki internauci dzielili się też swoimi przemyśleniami na temat życia bez pośpiechu. Jak podkreślali, nie zawsze jest to możliwe.

- Ci, co mogą sobie pozwolić na brak pośpiechu, delektują się życiem. - Też tego mi brakuje. - Nie da się, w naszej cywilizacji ludzie żyją inaczej - piszą fani.

Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka. Zobacz nagranie:

Zobacz też:

Marina Łuczenko-Szczęsna nie traci nadziei po meczu Polska - Słowacja. "Jestem dumna z mojego kochanego męża"

Xavier Wiśniewski nagrał nowy utwór. Opowiedział, czy rodzice wspierają jego karierę muzyczną

Caroline Wozniacki została mamą. Znamy płeć i imię dziecka

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości