Gwiazdy

Katarzyna Glinka relaksuje się na Santorini. Zdjęcie w bikini zachwyciło fanów

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNWojciech Olszanka/East News

Po przykrych doświadczeniach z poprzednim wyjazdem Katarzynie Glince razem z partnerem udało się dotrzeć na wymarzone wakacje. Aktorka podzieliła się z fanami refleksją na temat wolnego czasu. Nie zabrakło również zjawiskowego zdjęcia przy basenie.

Katarzyna Glinka w bikini

Katarzyna Glinka wypoczywa obecnie na greckiej wyspie Santorini. Aktorka w towarzystwie partnera dotarła na wymarzone wakacje. Gwiazda może pochwalić się wspaniałą figurą, nie dziwi więc fakt, że pobyt na biało-niebieskiej wyspie udokumentowała zdjęciem w stroju kąpielowym. Fotografii towarzyszyły przemyślenia dotyczące organizacji czasu.

- Mam plan. W tygodniu będę pracować, a weekendy spędzać właśnie tak - napisała na Instagramie aktorka. - Cholera, tylko jak to zrobić - w teatrze najczęściej gram w soboty i w niedziele. To może chociaż raz w miesiącu??? Tylko co z zajęciami dzieci - rok szkolny za pasem. No dobra, to może zamiast planować po prostu spróbuję delektować się tym, że udało nam się wyjechać teraz. Na pewno coś wymyślę, bo naprawdę miło jest spędzić trochę czasu razem - zdradziła gwiazda.

Katarzyna Glinka do zdjęcia zapozowała w bikini, leżąc nad brzegiem basenu. Pod fotografią zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

Nieudany wyjazd Katarzyny Glinki

O poprzednim wyjeździe Katarzyny Glinki zrobiło się głośno z powodu zatrzymania, do którego doszło na warszawskim lotnisku. Jak się później okazało, jego powodem był niezapłacony mandat Jarosława Bienieckiego. Partner aktorki wyjaśnił całą sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- "Jest pan zatrzymany". To usłyszałem na lotnisku przed czterema godzinami na odprawie paszportowej - zdradził. Nie przypominam sobie, żebym kogoś okradł albo zamordował, ale Straż Graniczna jest nieubłagana - mają "w systemie", że trzeba mnie zatrzymać na 4 dni, bo sąd nakazał dla mnie 4 dni aresztu!? (...) Minęło półtorej godziny oczekiwania na szczegółowe informacje z Policji i okazało się, że mam niezapłacony mandat, o którym nie wiedziałem, na... 100 zł - napisał na Instagramie.

Ostatecznie aktorka na wakacje poleciała sama. Wszystko jednak wskazuje, że para jest na najlepszej drodze, by nadrobić stracony czas.

Katarzyna Glinka - niepoprawna optymistka. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości