Gwiazdy

Katarzyna Glinka o życiowych zmianach. Jak aktorka dba o siebie?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka nie narzeka na brak obowiązków. Mimo zapełnionego grafiku aktorka znajduje czas, by zrobić coś dla siebie. W mediach społecznościowych zdradziła, jak dba o zdrowie i spokój ducha. "Coraz częściej jestem tu i teraz".

Katarzyna Glinka zdradza, jak dba o siebie

Zawód aktorki w połączeniu z obowiązkami domowymi to nie lada wyzwanie. Grunt to jednak dobra organizacja czasu. Wie coś o tym Katarzyna Glinka, która jako mama na pełen etat z powodzeniem realizuje swoje zawodowe plany. Ponadto gwiazda znajduje także czas dla siebie. W mediach społecznościowych opublikowała post, w którym pochwaliła się, co robi, by czuć się dobrze. Jakie rytuały wypracowała w ostatnim czasie? Stawia przede wszystkim na spokój.

Staram się ostatnio dbać o siebie SPOKOJNIE. Wysypiam się, ćwiczę, ALE bez przesady. Odżywiam się zdrowo - jem dużo warzyw, piję soki warzywne. Prowadzę fantastyczne rozmowy z ludźmi, którzy są mi przychylni i mają podobne wartości. Czytam rozwojowe książki. Unikam toksycznych ludzi. Wspieram siebie każdego dnia. I doceniam każdy moment, kiedy udaje mi się zrobić coś, co do tej pory sprawiało mi trudność- dziś np. załatwiłam urzędowe sprawy, których baaardzo nie lubię robić

Przyznała także, że stara się czerpać z życia garściami i żyć chwilą. To, co było kiedyś, nie jest już dla niej istotne.

- Staram się nie roztrząsać przeszłości, nie wybiegam w przyszłość. Coraz częściej jestem TU I TERAZ

Katarzyna Glinka o życiu w zgodzie ze sobą

Post aktorki zachęcił fanów do dyskusji. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których przyznawali jej rację. Jak przyznali, najważniejsze to czuć się dobrze z samym sobą i nie robić w życiu nic na siłę. W czasach, gdy wciąż za czymś gonimy, uratuje nas tylko spokój.

- Kocham, jesteś piękną, mądrą, wartościową kobietą! Dziękuję, że stanęłaś na mojej drodze – napisała Anna Wendzikowska.

"Dodajesz mi sił", "Kasiu piękne słowa cieszę się z każdego dnia", "Życiowy zakręt, ale podnoszę się każdego dnia silniejsza, "Podobnie, po przebytej ostatnio chorobie daję sobie to, czego potrzebuję, trwam Tu i Teraz, regeneruję się przed nowym rokiem szkolnym" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości