Gwiazdy

Katarzyna Cichopek odpoczywa na uroczym balkonie. Fanka: "Fajny klimacik"

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek

W czasie pandemii koronawirusa, Katarzyna Cichopek pozostaje z rodziną w domu. Choć nie może pracować zawodowo, stara się utrzymywać kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pochwaliła się przytulnym i eleganckim balkonem. To prawdziwa oaza spokoju, zobaczcie sami.

Gustownie urządzone mieszkanie

Katarzyna Cichopek dość często zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać jej mieszkanie. Do tej pory fani aktorki mogli zobaczyć nowoczesny salon, kuchnię w stylu glamour, łazienkę oraz małżeńską sypialnię.

Balkon jak taras

Ostatnio, korzystając z pięknej pogody, Kasia chętnie pozuje do zdjęć na przestronnym, ładnie urządzonym balkonie. Aktorka może się na nim poczuć jak w ogrodzie.

W jednej jego części - nazwanej przez gwiazdę "kącikiem boho" - znajdują się donice z kwiatami o różnych barwach oraz spory pleciony fotel. W drugiej - leżaki wypoczynkowe, nieduży stolik, lampiony i okrągły dywan. Dodatkowo z balkonu rozpościera się ładny widok.

Niedawno Kasia podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać, jak razem z mężem, Marcinem Hakielem, odpoczywają na balkonie. Zapadający zmrok rozświetlają świece i biokominek, który jest nowym trendem w aranżacji tarasów i ogrodów.

Obserwatorzy gwiazdy byli zachwyceni niezwykłą atmosferą uchwyconą na fotografii.

Jejku jak ja bym też tak chciała.❤️❤️❤️

Romantycznie❤️❤️❤️miłego wieczoru ??

Fajny klimacik macie ?

My też jesteśmy tego samego zdania.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości