Gwiazdy

Aktorka z "BrzydUli" o dniu, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Jak zareagowała?

Gwiazdy

TVN/Jakub Kamiński/East News

Kasia Ankudowicz jest jedną z głównych aktorek drugiej serii "BrzydUli". Choć w serialu gra roztrzepaną siostrę Violetty, prywatnie jest przykładną mamą. Teraz w mediach społecznościowych wspomniała dzień, w którym dowiedziała się o swojej ciąży.

Życie prywatne Katarzyny Ankudowicz

Kasia Ankudowicz od 2016 roku jest żoną szefa firmy nagłośnieniowej, Mikołaja. 1 marca 2020 roku na świat przyszła ich córka, Konstancja. Choć aktorka bardzo chroni swoją prywatność i nie publikuje w mediach społecznościowych ujęć ze swoimi najbliższymi, wiadomo, że są bardzo szczęśliwi.

- Mikołaj jest wspaniałym człowiekiem, wesołym i błyskotliwym, ale przede wszystkim dobrym. On gotów jest Kasi przychylić nieba, aby mogła realizować swoje pasje i mieć poczucie bezpieczeństwa - pisała "Rewia".

Natomiast koledzy z planu "BrzydUli", zdradzili w Dzień Dobry TVN, że aktorka w czasie przerwy obiadowej, potrafi bardzo szybko pojechać do córeczki i następnie wrócić na plan, aby dograć kilka scen.

- Często opowiada o swoim dziecku, do którego jeździ w trakcie przerw między ujęciami. Potem wraca, pracuje, ogromny szacun - mówił Daniel Kasprowicz, aktor.

Kasia Ankudowicz o ciąży

Teraz artystka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia sprzed lat z plaży w Międzyzdrojach. Ujawniła, że właśnie wtedy dowiedziała się, że zostanie po raz pierwszy mamą.

- Tego dnia dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wystraszyłam, uśmiechnęłam i "lecę, bo chcę". Tzn. poleciałam! Bo chciałam. 04.07.19. - napisała na Instagramie.

Aktorka pozowała do zdjęć w typowym, nadmorskim zestawie w marynarskim stylu, składającym się z bluzki w czerwone paski oraz dżinsowej kurtki. Uwagę zwracają także krótkie włosy Katarzyny. Jej fani w komentarzach piszą:

  • Coraz piękniejsza ta Kasia!!!
  • Pani Kasiu jaka wspaniała fryzura, jak nie Pani. Cudowna kobieta
  • Jak zawsze pięknie
  • Zadbamy, aby to dziecko odziedziczyło talent komediowy po mamie

Kasia Ankudowicz – zabiegana mama. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości