Gwiazdy

Kuba Wojewódzki - kto zagości w 13. odcinku? "Dwa oblicza sukcesu"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
TVN/x-newsKuba Wojewódzki

Przed nami 13. odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Tym razem na słynnych kanapach zagoszczą muzykalni goście, czyli Kaśka Sochacka i Szymon Sobel. Czym nas zaskoczą?

Kuba Wojewódzki - kto pojawi się w 13. odcinku?

Jak co wtorek na antenie TVN ukaże się premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, że głównymi gwiazdami wieczoru będą Kaśka Sochacka i Szymon Sobel. W sieci pojawił się zwiastun, a i sam dziennikarz postanowił przedstawić swoich gości w mediach społecznościowych.

We wtorek u mnie - Dwa oblicza sukcesu... Najszybsza kariera ostatnich miesięcy @szymonsobel & najwolniejsza kariera ostatnich lat @sochacka_kaska

Zobacz wideo: 15 lat programu Kuby Wojewódzkiego w TVN!

15 lat programu Kuby Wojewódzkiego w TVN!
Dzień Dobry TVN

Kaśka Sochacka i Sobel - kim są goście Kuby Wojewódzkiego?

Goście 13. odcinka są jak niebo i ziemia. Wokalistka Katarzyna Sochacka szerszej publiczności dała się poznać w 2010 roku za sprawą udziału w "Mam Talent!", w którym doszła aż do finału. Jej utwór "Jeszcze" został użyty w serialu TVN "Tajemnica zawodowa", a w tym roku ukazał się debiutancki album artystki pt. "Ciche dni". Fani jej alternatywnej muzyki musieli czekać przeszło 10 lat, ale warto było, bo płyta odniosła sukces.

Z kolei Sobel jest jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Muzyk pomimo kilku skandali doczekał się pokaźnego grona fanów. Jego "Fiołkowe Pole" grane było w dużych rozgłośniach radiowych, a jednym z najchętniej odtwarzanych kawałków jest utwór "Impreza".

We wtorkowym programie zapowiada się iście wybuchowa muzyczna mieszanka, a Kuba Wojewódzki jak zwykle nie powstrzyma się od ciętej riposty. Zobaczcie sami:

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać?

Premierowy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego we wtorek 30 listopada o 22:40 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości