Gwiazdy

"Miał romans". Kasia Warnke wspomina przykre zdarzenie z przeszłości

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Pomponik.pl
Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke udzieliła szczerego wywiadu i otworzyła się w temacie swoich związków. Okazało się, że kilkanaście lat temu aktorka została zdradzona. Jak się dowiedziała o niewierności ówczesnego partnera?

Katarzyna Warnke o związku z Piotrem Stramowskim

Kasia Warnke pojawiła się na imprezie 13. urodzin magazynu "K MAG", gdzie udzieliła wielu wywiadów. Przez to, że temat gali brzmiał "sexy night", wielu dziennikarzy rozmawiało z gwiazdami na tematy miłosne. Wiadomo, że aktorka od lat jest z Piotrem Stramowskim, z którym wychowuje córkę, 3-letnią Helenkę. Choć rzadko mówi o ich relacji, tym razem zdradziła, co jest receptą ich związku.

- Trzeba grać w otwarte karty, zawsze wysłuchać, jeśli partner ma coś do powiedzenia, pochylić się nad tym czule. Nic, co robisz, nie może w jakiś sposób tej drugiej osoby piętnować, dotykać. Ale z drugiej strony, ta druga osoba musi mieć do ciebie też zaufanie. I to się buduje z czasem, latami - powiedziała Kasia Warnke w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl.

Katarzyna Warnke o zdradzie

W dalszej części rozmowy aktorka opowiedziała, co sądzi o sprawdzaniu telefonu partnera. Wyznała, że ona zrobiła to raz w życiu - wiele lat temu. Nie była wówczas w związku z Piotrem Stramowskim, lecz z innym mężczyzną. Będąc na wakacjach z Kasią Warnke, SMS-ował on z inną kobietą, z którą miał już wtedy romans.

- Zdarzało mi się sprawdzać [jego telefon - przyp. red.], żeby się upewnić, bo byłam w takim dziwnym trybie, że czułam, że to jest prawda... Bardzo tego żałuję. Wiem, że nie mogłam się zachować inaczej. To się od razu skończyło, bo ja nie lubię takich rzeczy ciągnąć. Natomiast zostaje taki rodzaj skazy w człowieku... Nie polecam - wyznała Katarzyna Warnke.

Gwiazda stwierdziła także, że ludzie zachowują się w taki sposób z różnych powodów, a zdrada jest wpisana w człowieka. Ona jednak zupełnie jej nie toleruje. Dodała: "Niektórzy ludzie może nie są stworzeni do takich związków stałych, głębokich. Moim zdaniem uczciwość w związku polega na tym, że mówimy otwarcie, czego pragniemy i na co się zgadzamy, a na co nie. Tak naprawdę w zdradzie najgorsze jest kłamstwo".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości