Gwiazdy

Kasia Tusk wspomina modowe wpadki. "Pokazała, że ma nie tylko świetny gust, ale i dystans do siebie"

Gwiazdy

Chociaż dzisiaj uznawana jest za jedną z ikon stylu, to jej stylizacje nie zawsze były trafione. Kasia Tusk pokazała, jak duży dystans ma do siebie i zaprezentowała fanom swoje modowe wpadki sprzed lat.

Kasia Tusk – modowe wpadki

Źle dobrane kolory, niedopasowany rozmiar, albo zbyt krzykliwe wzory. Nietrafione stylizacje – kto ich nie miał? Kasia Tusk pokazała swoim fanom, że jej się zdarzyły. I to nie raz.

Kasia Tusk to ikona stylu. Pokazała, że ma nie tylko świetny gust, ale i dystans do siebie

- mówi Sandra Hajduk.

Blogerka postanowiła cofnąć się nieco w czasie i pokazać swoim obserwatorom niezbyt udane stylizacje sprzed lat. Oczywiście trendy się zmieniają. Coś, co kiedyś było prawdziwym hitem, dzisiaj może odstraszać. Ale moda ma to do siebie, że lubi wracać. Być może za kilka lat Kasia Tusk sięgnie do tych zdjęć, odkopie ubrania w szafie, ponowi stylizacje, a media okrzykną jej outfit wyjątkowo udanym.

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Nieudane stylizacje prowadzących

Kasia Tusk nie jest jedyną osobą, która nie zawsze ze swoimi stylizacjami trafiała w dziesiątkę. – Jak patrzę na jej stylizacje z przeszłości, i ona mówi, że one nie są udane, to ja postanowiłam wykopać inne, stare zdjęcia – tłumaczy Sandra Hajduk. Jak postanowiła, tak zrobiła. Dziennikarka wybrała najbardziej nieudany modowy wybór Gosi Ohme, Filipa Chajzera i… swój. Kto miał czerwone włosy? Żeby się dowiedzieć, musicie zobaczyć całe wideo.

Zobacz też:

Mistrzyni MMA po ciężkiej kontuzji wraca na ring. "Czuję jeszcze większy głód walki"

Jakob Kosel pokazał nam, jak morsować. Przy okazji zdradził, kiedy urodzi się jego dziecko

Alicja Janosz o nowym repertuarze: "Uwierzyłam, że taka mała ja może dać coś temu wszechświatowi"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości