Gwiazdy

Kasia Tusk pokazała wnętrze swojego domu. Jej salon robi wrażenie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Bartosz Krupa / Eastnews

Kasia Tusk od wielu lat jest wpływową blogerką lifestylową. 33-latka regularnie na swoim blogu dzieli się najlepszymi przepisami kulinarnymi, a także pokazuje stylizacje i piękne wnętrza - również w swoim domu. Jak wygląda jej salon? Kasia pokazała go na Instagramie.

Mimo dużego zainteresowania codziennością Kasi Tusk ze strony fanów, blogerka nie epatuje szczegółami z prywatnego życia. Gdy więc raz na jakiś czas uchyli rąbka tajemnicy, jej posty cieszą się ogromną popularnością. Tak było i tym razem, gdy Kasia zaprosiła obserwujących do swojego salonu.

Mieszkanie Kasi Tusk

Nie od dziś wiadomo, że Kasia Tuska świetnie zna się na wystroju wnętrz. Jej sopockie mieszkanie zostało urządzone ze smakiem, dzięki czemu również idealnie nadaje się do robienia zdjęć na Instagram. Lokum utrzymane jest w stylu skandynawskim, ale wyraźnie widać także inspiracje paryskimi apartamentami. Połączenie to niezwykle zachwyciło fanów.

Jeśli chcemy, by otoczenie miało na nas jak największy wpływ i umilało codzienne czynności, to kluczowe będzie piękno tych rzeczy, z którymi najwięcej mamy do czynienia

- radzi na swoim blogu Katarzyna Tusk.

Widać, że sama stosuje tę zasadę w życiu. Jej salon jest niezwykle jasny, przestronny i ozdobiony dużą ilością drewnianych ramek w różnych odcieniach. Uwagę zwraca dywan w stylu orientalnym.

Miejsce w którym mieszkamy, dokładnie tak, jak ubrania które nosimy, są uzewnętrznieniem nas samych i jeśli rozbieżność jest znacząca, to na pewno w takim wnętrzu nie będziemy czuć się dobrze

- tłumaczy blogerka.

Pokój dziecka Kasi Tusk

Kilka dni temu Katarzyna pokazała również pokój swojej córeczki. On także utrzymany jest w jasnych barwach i wzbogacony drewnianymi elementami, które nadają charakteru. Obserwatorzy blogerki wówczas zachwyceni byli głównie "bazą", w której bawiła się mała Liliana, twierdząc, że takie miejsce niezwykle rozwija wyobraźnię dziecka. Warto jednak zwrócić uwagę na szafę w tle - blogerka nie ukrywa, że kupiła ją z drugiej ręki i odnowiła dzięki zaprzyjaźnionej pani z Gdańska.

Twierdzenie, że nie uda się stworzyć przyjemnej przestrzeni bez grubego portfela jest słabą wymówką. I na odwrót – największe pieniądze świata nie zapewnią nam domu, do którego będziemy wracały z przyjemnością

- twierdzi Katarzyna Tusk.

Dzień w Trójmieście z Kasią Tusk. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości