Gwiazdy

Kasia Stankiewicz w koszulce Varius Manx, którą dostała jako 16-latka. "To się nazywa przeznaczenie!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kasia Stankiewicz i Varius Manx

Kasia Stankiewicz i Varius Manx, podobnie jak wszyscy artyści, ze względu na pandemię nie mogą koncertować. Piosenkarka nie chce jednak tracić kontaktu z fanami, dlatego zdecydowała się świętować 30-lecie zespołu w inny sposób. Wokalistka opublikowała w sieci zdjęcie koszulki z dawnym składem grupy. Ma ją od czasu, kiedy jako nastolatka była na rodzinnych wakacjach w Sopocie. Ta historia jest naprawdę niesamowita.

Kasia Stankiewicz świętuje 30-lecie Varius Manx

Gdyby nie pandemia, zespół Varius Manx byłby teraz w jubileuszowej trasie z okazji 30 lat działalności. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią żadne imprezy od blisko roku nie mogą się jednak odbywać.

Wokalistka grupy Kasia Stankiewicz nie ukrywa, że tęskni za koncertami. Postanowiła więc umilić fanom czas oczekiwania na powrót muzyków na scenę. Choć spotkania z publicznością nie są możliwe, gwiazda zamierza obchodzić jubileusz, wracając do wspomnień.

- Ponieważ nie mogę tej rocznicy świętować z Wami na koncertach, i coraz bardziej mi to działa na nerwy, będę ją świętować tu. Spodziewajcie się dawki podsumowań z archiwów, które z uśmiechem czasami kąśliwym, czasami rozbawienia, przeglądam od kilku dni. Od poniedziałku soczyste, w większości nigdzie nie publikowane zdjęcia oraz nie mniej soczyste opisy - pisała piosenkarka kilka dni temu na Instagramie.

Jak zapowiadała, tak zrobiła. Gwiazda podzieliła się zabawną historyjką z czasów, kiedy miała 16 lat. Wygląda na to, że już wtedy kariera w Varius Manx była jej pisana.

Kasia Stankiewicz w koszulce Varius Manx

Piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym ma na sobie t-shirt z wizerunkami członków zespołu Varius Manx z czasów, gdy wokalistką grupy była Anita Lipnicka. Opisała też okoliczności zdobycia tej koszulki. Miała wtedy 16 lata i była z rodziną na wakacjach w Sopocie, w czasie trwającego w tym mieście festiwalu.

- Po ulicy Monte Cassino spacerują różni ludzie z identyfikatorami z napisem "artysta". Wypatrujemy swoich faworytów celem zdobycia autografu, lecz okazuje się, że to my jesteśmy wypatrzeni. Zaczepiają nas na ulicy jacyś chłopcy i pytają: "Eeejjjj, chcecie nasze koszulki?". Patrzymy zdziwieni, w sumie możemy chcieć. Dociera do nas, że to muzycy z Varius Manx, którzy jak się okazuje, kilka godzin później zdobywają główną nagrodę sopockiego festiwalu - wspomina wokalistka.

Dwa lata później Kasia spotkała się z zespołem w pamiętnym programie "Szansa na sukces".

- Nie pamiętali tego spotkania w Sopocie. Koszulka z pewnymi ubytkami, ale zachowana - czytamy pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że 18-letnia wówczas Kasia Stankiewicz wygrała "Szansę na sukces" z udziałem Varius Manx brawurowym wykonaniem hitu "Zamigotał świat". Niedługo potem została nową wokalistką grupy. Młodziutka piosenkarka zastąpiła Anitę Lipnicką, która pod koniec 1995 r. odeszła z zespołu, by rozpocząć karierę solową.

Historia Kasi Stankiewicz i jej koszulki Varius Manx poruszyła fanów.

- Super pamiątka. SZTOS!!! To się nazywa przeznaczenie! - piszą internauci w komentarzach. I trudno się z nimi nie zgodzić!

Kasia Stankiewicz – życie w ciągłym biegu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami? Dwutygodnik podał sensacyjną wiadomość

Małgorzata Kożuchowska i jej miłość do syna. Piękny moment zepsuł nietaktowny komentarz. Co odpowiedziała aktorka?

Co się dzieje w gabinetach ginekologicznych? Zofia Zborowska o historiach upokorzonych kobiet

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości