Gwiazdy

"Nasz czas. Spokój." Kasia Sokołowska celebruje chwile z rodziną

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska przywitała niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Reżyserka pokazów mody od początku ciąży balansowała między pracą, a przygotowaniami do macierzyństwa. I choć, jak podkreśla w wywiadach praca to jej pasja, posty na Instagramie potwierdzają, że teraz to czas z rodziną jest jej priorytetem.

Kasia Sokołowska i jej macierzyństwo

W lipcu 2022 roku Kasia Sokołowska i jej partner Artur Kozieja zostali rodzicami. - Szczęście - napisała wówczas jurorka "Top Model". Gwiazda w poprzednich miesiącach nie kryła, że nie mogła doczekać się, aż maleństwo będzie już z nimi w domu.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Historia miłości projektantki pokazów mody i jej partnera sięga 2017 roku, kiedy mężczyzna pierwszy raz dostrzegł ukochaną podczas Wigilii w Pałacu Sobańskich. Ta od razu wpadła mu w oko. Z pomocą wspólnej znajomej Artur zaaranżował spotkanie. Para po raz pierwszy spotkała się na randce w ciemno. Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami syna.

Kasia Sokołowska i jej czas z rodziną

Ostatnio Kasia Sokołowska miała wyjątkowo intensywny czas. Przez minione tygodnie trwały nagrania do najnowszej edycji "Top Model". W końcu przyszedł czas, by gwiazda mogła zwolnić. W najnowszym wpisie na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z domowego zacisza.

- Dom. Nasz czas. Spokój. Spokojnego weekendu dla Was - czytamy we wpisie gwiazdy.

Fani życzyli jurorce chwili oddechu. - Tak, czas na spokój i łapaniem wypoczynku, tego mamie nigdy za dużo - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości