Gwiazdy

Kasia Smutniak wyszła za mąż. Goście myśleli że idą na urodziny gwiazdy, a to był ślub!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Włoskie media donoszą, że Kasia Smutniak wzięła ślub ze swoim partnerem, 59-letnim producentem filmowym Procaccim z którym związana jest od ośmiu lat. Goście myśleli, że zostali zaproszeni na przyjęcie z okazji 40. urodzin aktorki, które obchodziła przed miesiącem. Ku ich wielkiemu zdumieniu okazało się, że trafili na ślub, zorganizowany w sekrecie w willi filmowej pary w miasteczku Formello pod Rzymem.

Wedle relacji stacji telewizyjnej Sky Tg24 uroczystość przebiegła w nieformalnym, wiejskim stylu. Panna młoda była boso, miała na sobie prostą sukienkę oraz wianek z kwiatów. Z kolei pan młody zdecydował się na luźną białą lnianą koszulę.

Kasia Smutniak wyszła za mąż

W ceremonii wzięło udział także dwoje dzieci aktorki. Sophie, urodzona w 2004 roku ze związku z tragicznie zmarłym Pietro Taricone oraz syn Leone z obecnego związku urodzony w 2014 roku. Świadkiem Kasi Smutniak był reżyser Ferzan Ozpetek, z którym często współpracuje. Nizwykle popularna we Włoszech aktorka zagrała główną rolę w jego filmie "Zapnijcie pasy".

Z okazji ślubu Kasia Smutniak poprosiła gości, aby zamiast prezentów wpłacili pieniądze na rzecz założonej przez nią organizacji dobroczynnej Pietro Taricone Onlus, którą aktorka założyła jakiś czas temu ku pamięci swojego poprzedniego męża, zmarłego tragicznie w wypadku na spadochronie aktora Pietro Taricone.

Kasia Smutniak i Domenico Procacci

Kasia Smutniak i producent 59-letni Domenico Procacci są razem od 2011 roku. Para anie potwierdziła oficjalnie, że zawarła związek małżeński, jednak goście opublikowali kilka zdjęć na Instagramie, które zdradziły sekret!

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości