Gwiazdy

Kasia Nosowska z mężem żartują z megxitu. Artystka złożyła królowej Elżbiecie II pewną propozycję

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kasia Nosowska znana jest wszystkim nie tylko jako piosenkarka i pisarka, ale również jako autorka śmiesznych filmików zamieszczanych na Instagramie. Tym razem artystka pokusiła się o wideo, na którym wraz z mężem śmieje się z megxitu. Filmik bardzo szybko stał się hitem internetu.

Kasia Nosowska zwraca się do królowej Elżbiety II

Piosenkarka nie pierwszy raz wywołała uśmiech na twarzach swoich fanów. Dość często zamieszcza w sieci zabawne filmiki, w którym komentuje sprawy dotyczące show-biznesu. Niedawno Kasia pokusiła się i nagranie kolejnego. Nowe wideo dotyczy spraw związanych z odejściem Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej. Artystka złożyła królowej Elżbiecie II pewną propozycję. Wraz z mężem zgłosiła swoją kandydaturę na zajęcie miejsca książęcej pary. Filmik opatrzyła podpisem: "Oferta".

Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harrym my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej, tylko proszę dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy od razu do Londynu. Nam takie życie by się podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok. (...) Chcemy

- opowiada Nosowska.

Mąż Kasi Nosowskiej lekko oponował, jednak wokalistka szybko zareagowała i powiedziała, że "mąż bredzi".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oferta.

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Fani zachwyceni pomysłem

Fanom Kasi Nosowskiej wyraźnie spodobała się "oferta" wokalistki. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, m.in. czytamy:

  • Kasia Ty to zawsze byłaś niezła agentka ? Oferta nie do odrzucenia ??
  • No i w końcu w Pałacu Elżbieta miałby z kim spijać kafke i herbatkę; a po drugie byście Kasia radość, otwartość tam wprowadzili. ?
  • Popłakałam się ze śmiechu. Tak prawdziwie. Trzymam kciuki ❤️

Fotomontaż. Nosowska na miejscu królowej

Katarzyna Nosowska opublikowała także post, w którym kieruje zapytanie do królowej m.in. o to, czy może zabrać ze sobą swoje meble:

Droga Elu, chyba mogę się tak zwracać..Czy możemy ściągnąć z Polski nasze meble ikeowskie, czy przyjdzie nam na tych Waszych antykach siadać? Mąż zapytuje, czy Filip gra na jakichś instrumentach, bo mogliby sobie jaką komnatę na salkę prób przysposobić i pograć dla przyjemności.. Czy mogę na hasło „duchess of sussex” dawać rabaty folołersom? Nie mogę się już doczekać naszych wspólnych wieczorów, pogaduszek o modzie.. Do zobaczenia jutro, w pałacu!

Ten pomysł również spodobał się obserwującym. Pod postem czytamy komentarze:

  • Pani Kasiu jest Pani niemożliwa ???? uwielbiam taki humor, pozdrawiam i macham rączką -wie Pani jak-w rękawiczce rzecz jasna??
  • Urodzona księżniczka i Książe ❤️

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości