Gwiazdy

Katarzyna Nosowska odwiedziła mamę i ciocię. Film ze spotkania bawi do łez: "Co z nich wyrośnie?"

Gwiazdy

Kasia Nosowska

Katarzyna Nosowska jest osobą o wyjątkowym poczuciu humoru. Potrafi rozbawić fanów i jednocześnie sprowokować do ciekawych dyskusji. Z ogromnym wdziękiem i nutką ironii artystka komentuje zarówno to, co dzieje się w Polsce, jak i swoje życie prywatne. Film ze spotkania z mamą i ciocią to świetna ilustracja tego, co na co dzień przeżywają rodzice.

Kasia Nosowska - życie rodzinne

Od kiedy Katarzyna Nosowska w 1992 r. została wokalistką zespołu "Hey", jest artystką niezwykle docenianą przez fanów. Wszystkie albumy artystki, a było ich aż 11, były doskonale przyjęte. Kasia dała się poznać od innej strony, kiedy została gwiazdą Instagrama i to właśnie tam najczęściej zwraca się do miłośników swojej muzyki. O jej zabawnych filmikach i spostrzeżeniach piszą media w całej Polsce, a książka, która ukazała się w 2018 r. okazała się bestsellerem.

Trzy lata temu piosenkarka zaskoczyła wszystkich informacją, że po 17 latach związku postanowiła złożyć przysięgę małżeńską i poślubić Pawła Krawczyka. Para wspólnie wychowuje syna – Mikołaja, który razem z mamą nagrał piosenkę "Mówiła mi matka". Nosowska przez wiele lat chroniła prywatność chłopca, za co jest jej wdzięczny, bo jak wspominał w wywiadach, mógł dorastać bez blasku fleszy i kreować sam siebie na własnych warunkach.

Kasia Nosowska - relacje z mamą

Tym razem Kasia Nosowska postanowiła pokazać swoim obserwatorom na Instagramie film z odwiedzin u mamy i cioci. Niedawno z okazji Dnia Matki artystka pisała szczerze o łączącej je relacji:

Dziś dziękuję jej za to, że jestem. Nie mam już o nic żalu - tylko wdzięczność i zrozumienie, i miłość, która eksplodowała, gdy zrozumiałam nareszcie, że wszystko jest takie, jakie ma być, a doskonałe nie zawsze oznacza gładkie

Tym razem postanowiła zamienić się rolami z mamą i zrugać ją za nadmierne używanie telefonu. Okazuje się bowiem, że nie tylko młodzież chętnie przesiaduje w wirtualnej rzeczywistości.

- Co z nich wyrośnie?! Mama i Ciotka i ja - pozdrawiamy Was Słoneczne Patrole – napisała Nosowska, a na nagraniu słychać, jak żartobliwie się do nich zwraca: "Proszę natychmiast odłożyć te telefony, porozmawiałybyście ze sobą" – namawiała panie, po czym dodała: "Macie szlaban na telefony".

Reakcje pań bawią do łez. Zachowały się dokładnie tak, jak większość młodych osób, które słyszą od rodziców takie słowa. Nie mogło umknąć też uwadze, że mama Kasi Nosowskiej i jej siostra wyglądają jak siostry bliźniaczki.

Rozbawieni fani pisali: "Echh. Ta dzisiejsza młodzież", "Ale przynajmniej dobrze trzymają telefony! telefon na wysokości wzroku!! Brawo!", "Jak będę duży, chcę być cool jak twoja mama i ciotka".

Zobacz także:

Kasia Nosowska w szczerym wywiadzie: "Mogłam już nie żyć"

Katarzyna Nosowska wyjaśnia swojemu psu "modę na brzydotę". Reakcja mopsa Jadzi podbija Internet

Kasia Nosowska o sobie: „Stara, a głupia”. O co chodzi?

Obejrzyj wideo: Katarzyna Nosowska: Jestem dumna z siebie. Przewalczyłam w sobie nieśmiałość, która bardzo często w życiu mnie blokowała

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości