Gwiazdy

Kasia Kowalska świętuje urodziny syna. Ignacy jest już nastolatkiem

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Kasia Kowalska postanowiła uczcić urodziny syna. Piosenkarka rzadko dzieli się zdjęciami dzieci, korzystając ze specjalnej okazji, postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała na Instagramie kilka zdjęć Ignacego.

Urodziny syna Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska jest mamą dwójki dzieci: dorosłej już Oli i nastoletniego Ignacego. Chłopiec przyszedł na świat w 2008 roku i jest owocem związku wokalistki z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Para rozstała się trzy lata po narodzinach malca.

Syn Kasi Kowalskiej sporadycznie pojawia się na Instagramie mamy. Czasami też występuje w roli fotografa, co dumna mama odnotowuje, podpisując zdjęcia "w obiektywie syna".

Z okazji urodzin Ignacego na profilu piosenkarki pojawiły się dwa zdjęcia, na których Kasia Kowalska pozuje razem z synem. W hasztagu złożyła okolicznościowe życzenia: #stolatsynku.

Kasia Kowalska - dzieci

Ignacy Ułanowski jest fanem piłki nożnej, którą trenuje w drużynie w Łomiankach. Jego najwięksi idole to Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski, którego miał okazję poznać. Oprócz biegania po murawie chłopiec uprawia również inne sporty. Lubi windsurfing, do którego pasją zaraziła go mama.

Kasia Kowalska ma również córkę, Olę. Jej ojcem jest Kostek Joriadis, muzyk greckiego pochodzenia. Aleksandra na co dzień mieszka w Anglii i fascynuje się modą. W ubiegłym roku głośno było o jej hospitalizacji, podczas której dziewczyna była intubowana. Pojawiły się plotki, że młoda kobieta ciężko przeszła zakażenie koronawirusem. Ostatecznie tę pogłoskę zdementowano.

Zobacz wideo: Kasia Kowalska o swoim powrocie na scenę

Zobacz też:

Letni dress code dla panów. Irena Kamińska-Radomska: Elegancki mężczyzna chodzi tylko w długich spodniach

Jacek Grabowski tworzy jednoosobową rodzinę zastępczą. "Bycie tatą to najlepsza rzecz, jaka mnie w życiu spotkała"

Piotr Kraśko wspomina swojego tatę-dziennikarza. "Raz w życiu rozmawialiśmy o sprawach zawodowych i to przez 30 sekund"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości