Gwiazdy

Karolina Pisarek wypoczywa na plaży. Gest jej narzeczonego wywołał lawinę pytań

Gwiazdy

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek ma powody do radości. Niedawno ukochany partner w romantyczny sposób poprosił ją o rękę. Obecnie zakochani spędzają razem błogie wakacje, a wspólnymi zdjęciami dzielą się w sieci. Jeden z kadrów zaciekawił fanów. Internauci zapytali o ciążę, a modelka pospieszyła z odpowiedzią.

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek przeżywa błogie chwile u boku ukochanego. Modelka wraz z partnerem cieszy oczy pięknymi widokami na Malediwach. Nie tylko z tego powodu Polka będzie wspominać tegoroczne wakacje w luksusowym kurorcie. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się w sieci sporych rozmiarów pierścionkiem. Jak się okazuje, Roger Salla podczas pobytu na malowniczym archipelagu, poprosił Karolinę o rękę.

Szczęśliwa modelka promienieje, a w sieci publikuje zdjęcia z przyszłym mężem. Jeden z postów zwrócił szczególną uwagę internautów. Bowiem mężczyzna na kilku fotografiach w delikatny sposób trzyma dłoń na brzuchu Karoliny. W sieci natychmiast powstały spekulacje - czy modelka jest w ciąży?

Fani pytają o ciążę

Pod nowym postem pojawiło się wiele komentarzy. Dwuznaczne zdjęcie pobudziło wyobraźnie fanów. Ci nie omieszkali zadać modelce pytania o ciążę. Karolina pośpieszyła z odpowiedzią. Jak przyznała, nie spodziewa się dziecka i na razie nigdzie jej się nie spieszy. Gwiazda obecnie chce nacieszyć się wspólnymi chwilami z narzeczonym.

- "Nie wiem czemu, pomyślałam o ciąży", "Nie tylko ty" – pisały fanki.

Oj nie, dopiero się zaręczyliśmy. Chcemy się trochę sobą nacieszyć, zanim założymy rodzinę

- odpowiedziała Karolina.

Zobacz wideo: Operacja-niespodzianka dla siostry Karoliny Pisarek

Zobacz także:

Sławomir Mrożek we wspomnieniach żony. "Gdy zmarł, poczułam, że nic więcej mi nie zostało"

Marcin Prokop ruszył na pomoc swoim fankom. "Nawet patrol policji obojętnie przeszedł obok"

Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu. "Przepraszam wszystkich"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości