Gwiazdy

Karolina Pisarek szuka miejsca na wymarzony ślub. Gdzie odbędzie się wielkie wydarzenie?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Mateusz Jarosławski, Sandra Hajduk
Miejsce ślubu Karoliny Pisarek
Miejsce ślubu Karoliny PisarekDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dni do wesela Karoliny i Rogera coraz mniej. Pora wejść więc w kluczowy etap przygotowań do ceremonii, czyli wybór lokalizacji i menu. W Dzień Dobry TVN sprawdzamy, gdzie Pisarek powie tak.

Karolina Pisarek - gdzie wesele?

Sandra Hajduk-Popińska odwiedziła pałac, w którym Karolina i Roger spędzą najważniejszy dzień w swoim życiu. Jak się okazuje, ceremonia odbędzie się na świeżym powietrzu, zaś wesele w ogromnym namiocie. Za wszystkie szczegóły odpowiedzialna jest wedding plannerka.

Wszystko będzie się odbywało za pałacem. To właśnie tam postawimy halę namiotową, która będzie miała 900 metrów kwadratowych. Ceremonia będzie odbywać się za halą między pięknymi drzewami. Na samej sali oprócz parkietu, stołów, bufetów i zaplecza będą też strefy ze słodkim stołem oraz cztery strefy chilloutu

Ślubu będzie udzielał pastor. - To będzie ślub kościelny, tylko że w plenerze - dodała. Motywem przewodnim wesela będzie moda. - To będzie fashion wedding, będzie dużo elementów, które będą zaskakiwać, będzie się dużo dziać, będą elementy związane z wybiegiem - opowiadała wedding plannerka.

- Ciekawi mnie, jak wszyscy zareagują na motyw przewodni, na kolor, który wybierał Roger, a to jest nieoczywisty dla mężczyzny kolor - przyznała Karolina.

Ślub Karoliny i Rogera - menu weselne

To, co zawsze ciekawi, to menu weselne. Na okrągłych stołach serwowane będą gorące potrawy. Karolina i Roger wybrali się do restauracji, gdzie testowali dania przygotowane przez szefa kuchni, Mateusza Gazdę.

- Teraz próbujemy, ale myślałam, żeby znalazło się trochę polskich dań. Na pewno będzie rosół, tatar, pierogi, schabowy, kaczka - wyliczała modelka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Jarosławski, Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości