Gwiazdy

Karolina Pisarek po raz trzeci w gronie najpiękniejszych twarzy świata. Pokonała Selenę Gomez i Arianę Grande

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/ East News

Karolina Pisarek brała udział w 5. edycji programu "Top Model". Mimo że nie zajęła pierwszego miejsca, to spośród wszystkich uczestników, odnosi dziś największe sukcesy. Ubiegłoroczna wygrana w show "Ameryka Express" umocniła jej pozycję w polskim show-biznesie, ale o modelkę coraz częściej upomina się też zagranica.

Karolina Pisarek z kolejnym sukcesem na koncie

Już na castingu do "Top Model" Karolina Pisarek zachwyciła jurorów swoją urodą. Nie powinno więc nikogo dziwić, że od kilku lat z powodzeniem realizuje się jako modelka. Ostatnio Polka ponownie została doceniona na międzynarodowej arenie. Mowa o zestawieniu Najpiękniejszych Twarzy 2020 roku. Dumna Pisarek pochwaliła się sukcesem na Instagramie.

- To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim Wam za wsparcie. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze piękniejsze! - napisała.

Karolina Pisarek coraz bliżej podium

Karolina Pisarek pokonała w tym roku między innymi Arianę Grande (86), Selenę Gomez (80) czy Margot Robbie (65). Na szczycie zestawiania znalazła się Yael Shelbia – izraelska aktorka i piosenkarka. W poprzednich latach pierwsze miejsce należało do francuskiej modelki Thylane Blondeau. Gwiazda zadebiutowała na wybiegu mając zaledwie 4 lata. Wtedy też została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem na świecie.

Finalistka "Top Model" już po raz trzeci znalazła się w gronie najpiękniejszych twarzy świata. Rok temu zajęła 50. miejsce, a dwa lata wcześniej 91. Gratulacje!

Karolina Pisarek – pierwsza Polka na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata TC Candler

Zobacz także:

Zmysłowa sesja w 8. odcinku Top Model. Jeden z uczestników: "Cicha woda mnie uwiodła"

Odwiedziny w nowym mieszkaniu Karoliny Pisarek. "Tu czuję się najszczęśliwsza"

Spektakularne sukcesy i nowe wyzwania Karoliny Pisarek. Czy w jej sercu jest miejsce dla mężczyzny?

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości