Gwiazdy

Karolina Pisarek. Pierwsza Polka na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karolina Pisarek, modelka, którą znamy z programu TVN „Top Model” zajęła 91. miejsce w rankingu „TC Candler najpiękniejsze twarze świata 2018”. W zestawieniu uwzględniono 500 kobiet. Polka uplasowała się tuż za piosenkarką Arianą Grande. Karolinę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

Jedyna Polka w zestawieniu

Karolina Pisarek jest jedyną Polką w prestiżowym rankingu "100 Najpiękniejszych Twarzy świata 2018". 21-letnia Karolina znalazła się w gronie takich gwiazd jak: Selena Gomez, Jennifer Lawrence, Emma Stone czy Natalie Portman. Warto zwrócić uwagę, że Polka w rankingu wyprzedziła takie sławy jak: Keirę Knightley, Evgenię Medvedeva, Candice Swanepoel czy Nargis Fakhri.

Ja w ogóle się cieszę, że zostałam w taki sposób wyróżniona. Kiedy to zobaczyłam, byłam bardzo podekscytowana. Bardzo dziękuję moim obserwatorom na Instagramie i wszystkim tym, którzy mnie wspierali i na mnie głosowali.

Szansa na lukratywne kontrakty?

fot. Bartosz Krupa/East News

Znalezienie się na liście "100 Najpiękniejszych Twarzy świata 2018" daje osobie wyróżnionej ogromną satysfakcję, przekłada się również na popularność. Jak zaznaczyła finalistka piątej edycji programu „Top Model”, ranking TC Candler to niej pewnego rodzaju wizytówka, na którą zwracają uwagę potencjalni pracodawcy. W świecie mody, gdzie panuje ogromna konkurencja, każde wyróżnienie zwiększa szanse modelki na kolejne lukratywne kontrakty.

Karolina w studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, że właśnie wróciła ze Szwecji, gdzie wraz z innymi influencerami zrobiła kampanię dla pewnej znanej marki zegarków. Kampanijne billboardy obiegną wkrótce świat.

Ciekawostką jest fakt, że partner Karoliny również znalazł się w rankingu. TC Candler wyróżnił w tym roku "100 Najprzystojniejszych Męskich Twarzy Świata 2018". 30-letni Daniel Kenji Matsunaga, który urodził się w Brazylii, a teraz mieszka na Filipinach uplasował się na 39. Miejscu.

fot. Bartosz Krupa/East News

Lista 100 najpiękniejszych twarzy świata

Od prawie 30 lat TC Candler I The Independent Criticks wybierają 100 najpiękniejszych twarzy świata wśród największych i nowych gwiazd. Pierwszy ranking w 1990 roku wygrała Michelle Pfeiffer. Wśród wyróżnionych przez te wszystkie lata kobiet znajdziemy takie nazwiska jak: Sophie Marceau, Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow, Keira Knightley, Natalie Portman czy Marion Cotillard.

W tym roku tytuł najpiękniejszej kobiety świata przypadł 17-letniej Francuzce Thylane Blondeau, którą kilka lat temu okrzyknięto "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". W 2010 roku, 9-letnia wówczas Thylane wywołała sporo kontrowersji sesją zdjęciową do Vogue Paris. Ówczesna redaktor naczelna Vogue Paris - Carine Roitfeld, w atmosferze skandalu zrezygnowała ze swojego stanowiska.

Zobacz też:

Pisarek, Baryza i Ugonoh. co robią po Top Model?

Karolina Pisarek zdobywa Japonię.

Pisarek i Kordas razem w kuchni DDTVN.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości