Gwiazdy

Karolina Pisarek-Salla pokazała rodziców. Pięknie się prezentowali podczas jej ślubu

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek-Salla postanowiła podziękować swoim rodzicom za miłość i wsparcie. Modelka opublikowała wspólną fotografię ze ślubu w mediach społecznościowych i opatrzyła ją wzruszającym opisem. Jej słowa rozczuliły fanów.

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Tym ślubem żyła cała Polska. 10 czerwca Karolina Pisarek i Roger Salla przysięgli sobie miłość na całe życie. Wyjątkowa uroczystość cieszyła się zainteresowaniem zarówno mediów, jak i oczywiście wiernych fanów modelki. Choć od wydarzenia minęło już kilka dni, Karolina postanowiła powrócić do niego w swoich mediach społecznościowych.

Relacja ze ślubu Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
wideo 2/2

W najnowszym poście na Instagramie modelka podzieliła się rodzinną fotografią ze ślubu. Na zdjęciu pojawiła się wraz z mężem i swoimi rodzicami. Post opatrzyła wzruszającym opisem, za pomocą którego podziękowała najbliższym za wsparcie i pomoc w organizacji uroczystości.

Karolina Pisarek-Salla dziękuje rodzicom

Karolina ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami. Nic dziwnego, że chciała wspomnieć o nich również w mediach społecznościowych. Modelka zdobyła się na wzruszające wyznanie. - Mamo, Tato.. Dziękuję za Waszą miłość, wsparcie i za to, że zawsze mogę na Was liczyć - napisała Karolina. - Kocham Was najbardziej na świecie … Ten dzień też jest Waszym dniem - dodała.

Wyznanie skierowane do rodziców rozczuliło wiernych fanów modelki. - "Pięknie wyglądacie", "Przekochani Rodzice", "Prześlicznie kochani wyglądacie, życzę wszystkiego dobrego oraz życzę wspaniałych chwil w życiu, oraz dużo podróży" - komentowali pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości