Gwiazdy

Dzieciństwo Karoliny Pisarek: "Śmiali się ze mnie, że jestem pustakiem, a moje jedzenie śmierdzi"

Gwiazdy

Karolina Pisarek zrobiła zawrotną karierę. Finalistka programu "Top Model" nie spoczywa jednak na laurach i ciężko pracuje na swój sukces. Wydawać by się mogło, że jej życie od zawsze było idealne. Nic bardziej mylnego. Karolina w programie "Uwaga! TVN" opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie. Jej historia szokuje.

Karolina Pisarek o dzieciństwie

Była gwiazda "Top Model" i zwyciężczyni programu "Ameryka Express". Dzięki ciężkiej pracy, ambicjom i urodzie, Karolina szybko trafiła na salony i stała się międzynarodową gwiazdą. Pisarek nie miała jednak łatwego dzieciństwa. Modelka wyznała, że gdy była nastolatką, musiała mierzyć się z hejtem ze strony rówieśników.

Śmiali się ze mnie, że jestem pustakiem, a moje jedzenie śmierdzi. Spędziłam 2 lata w łóżku z depresją. Niełatwo się o tym mówi

- powiedziała.

Lekarstwem okazała się systematyczna praca i sport. Dzięki temu wróciła do formy, a chwilę później wzięła udział w programie "Top Model". Karolina od zawsze podkreślała, że to, co osiągnęła, zawdzięcza także swoim rodzicom, którzy ją wspierają i motywują do dalszego działania. Dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek i udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Karolina Pisarek w "Top Model"

Kilka lat temu Karolina wzięła udział w programie jako uczestniczka. Teraz zaś będziemy mogli zobaczyć ją w nowej roli. Choć modelka nie zdradza szczegółów, wiemy, że pojawi się w 9. edycji popularnego show. Szykuje się coś naprawdę niesamowitego!

Życie Karoliny Pisarek po zwycięstwie w "Ameryka Express". Zobacz rozmowę Basi Pasek:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Źródło: UWAGA! TVN, x-news

Pozostałe wiadomości