Karolina Pisarek o byciu szczęśliwą. "Nie zawsze będzie łatwo"

Gwiazdy

KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Karolina Pisarek od lat spełnia swoje marzenia w świecie mody. Regularnie zdobywa nowe kontrakty i stara się, aby praca sprawiała jej przyjemność. Modelka na swoim profilu na Instagramie opisała, kiedy czuje się szczęśliwa i dała kilka cennych rad swoim obserwatorom.

Karolina Pisarek o szczęściu

Karolina Pisarek niedawno pojawiła się w tureckim wydaniu magazynu Harper's Bazaar, to zmotywowało modelkę do podzielenia się z obserwatorami w mediach społecznościowych, sposobami na szczęśliwe życie.

- Co sprawia, że czujesz się szczęśliwy/szczęśliwa? - zaczęła Pisarek. - Czy byłaś kiedyś w sytuacji, gdzie uzależniałaś/łeś swoje szczęście od drugiej osoby? Przyznam, że przez większość mojego życia u mnie właśnie tak było. Dopiero od jakiegoś czasu czuje się w pełni sił, szczęśliwa i wystarczająca! Jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaka mi się przytrafiła, to wykonywanie zawodu, który jest moją pasją..., którą się po prostu bawię! Wiem, że to wielkie szczęście, i nie każdy ma pracę, która sprawia mu przyjemność, ale warto jej szukać - dodała.

Modelka podkreśliła, że to nie jest prosta droga, ale warto ją pokonać, żeby czuć się dobrze psychicznie.

- Ważne jest, aby słuchać głosu swojej intuicji. Nie zawsze będzie łatwo i nie zawsze zaprowadzi nas tam, gdzie zakładaliśmy, ale uważam, że taka właśnie ma być nasza droga i trzeba z tego czerpać jak najwięcej - wyjaśniła Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek spełnia się w roli modelki

Modelka od lat realizuje się w świecie mody. Zdobywa nowe kontrakty, a ostatnio wystąpiła na okładce tureckiej edycji magazynu Harper's Bazaar. To było wielkie wyróżnienie dla Pisarek, bo jest to topowa modowa gazeta. Sama Karolina określiła tę współpracę jako "przełom i wielki krok w karierze".

Gratulacje w związku z tym wydarzeniem złożyły Karolinie Pisarek koleżanki z branży. Słowa uznania zostawiły Natalia Siwiec, Żaklina Ta Dinh, Marina Łuczenko-Szczęsna, Wersow, Renata Kaczoruk, Osi Ugonoh oraz managerka modelki, Gosia Leitner.

Zobacz wideo: Karolina Pisarek – życie po zwycięstwie w „Ameryka Express”

>>> Zobacz także:

Związki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz zdradza, co łączy go z Oliwią

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Szczęśliwa mama zdradziła płeć i imię swojej pociechy

Siwe włosy to gorący trend sezonu. Stylista fryzur wyjaśnia, dlaczego srebrne pasma mogą dodać nam urody

Autor: Daria Pacańska