Gwiazdy

Karolina Pisarek jedną ze 100 najpiękniejszych kobiet na świecie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNEast News

Karolina Pisarek, modelka, która zyskała sławę dzięki programowi Top Model ponownie została została doceniona przez twórców rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata" i krytyków modowych. Polka w tym roku zajęła 50 miejsce.

Poznaliśmy listę "Najpiękniejszych Twarzy Świata 2019". W popularnym na całym świecie rankingu przygotowywanym przez firmę TC CANDLER znalazła się polska modelka Karolina Pisarek. Nasza rodaczka uplasowała się w połowie stawki, czyli na 50 miejscu, pokonując takie piękności, jak Natalie Portman, Ariana Grande i Selena Gomez. To nie jest pierwsze takie wyróżnienie Karoliny - w poprzednim roku zajęła w tym prestiżowym zestawieniu 91. pozycję.

Zobacz: Nie wygrała Top Model, a robi karierę. Co o programie mówi Karolina Pisarek?

Reakcja fanów

Karolina podzieliła się tą radosną wiadomością na Instagramie:

Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi!

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji:

Zasłużenie ?

Pniesz się w górę kochana!! ♥️ Czy za rok będzie nr 1?? ??♥️♥️♥️

Zasługujesz na to, abyś to właśnie ty reprezentowała Polskę.

Karolina Pisarek w "Top Model"

Karolina Pisarek urodziła się w 1997 roku, pochodzi ze Szczecinka. Jest finalistką 5. edycji programu "Top Model", w której zajęła 2. miejsce. Doskonale radzi sobie w modelingu. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych. Pasją Karoliny od zawsze był sport - siatkówka, a później koszykówka. Modelka uwielbia aktywność fizyczną, dzięki temu może pochwalić się perfekcyjną figurą.

Tak wygląda lista "Najpiękniejszych Twarzy Świata 2019"

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości