Gwiazdy

Karolina Pisarek i Daniel Matsunaga. Jak utrzymują związek na odległość?

Gwiazdy

Karolina Pisarek i jej chłopak Daniel Kenji Matsunaga po raz trzeci przyjechali razem do Polski. Gdzie się zatrzymali? Dobrze się bawią podczas tego pobytu? Jak dbają o związek na odległość? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

Kim jest Karolina Pisarek i Daniel Matsunaga?

Karolina Pisarek to polska modelka urodzona w Szczecinku. Swoją karierę rozpoczynała w czwartej edycji emitowanego przez TVN programu "Top Model", w którym zajęła 2. miejsce. Niedługo po zakończeniu show Karolina podpisała kontrakt z dużą agencją modelek, dzięki czemu chodzi na wybiegu u znanych projektantów i promuje wiele produktów.

Daniel Kenji Matsunaga to pochodzący z Brazylii model, aktor i zawodowy piłkarz, który obecnie mieszka na Filipinach, gdzie jest ogromnie popularny. Jego kariera modela rozpoczęła się, kiedy pojawił się w filipińskim dodatku "Cosmo Men", natomiast debiut w roli aktora zaliczył w serialu "Ostatni Książę".

Zobacz także:

Karolina Pisarek zakochana! Jej chłopak mieszka na Filipinach

Karolina Pisarek. Pierwsza Polka na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata

Jak Karolina Pisarek i Daniel Matsunaga się poznali?

Para poznała się w 2017 roku, kiedy Karolina spędzała wakacje na Filipinach. Pojechała tam ze swoimi przyjaciółmi, wśród których był znany filipiński fotograf pracujący na stałe w Nowym Jorku. To właśnie on zaprosił Daniela na kolację, na którą wybierała się grupa. Na początku spotkania Daniel nie miał śmiałości odezwać się do Karoliny, ponieważ ta go onieśmielała. W końcu jednak się odważył.

To była miłość od pierwszego wejrzenia

- wspominał w jednym z wywiadów mężczyzna.

Miłość na odległość

Po pierwszym spotkaniu Karolina i Daniel postanowili kontynuować znajomość, mimo że on mieszka na stałe w Filipinach, a ona cały czas jeździ po świecie.

Uważam, że w naszym przypadku związek na odległość nie jest złym pomysłem, ponieważ oboje mamy wiele obowiązków. Kiedy kogoś kochasz, to odległość nie ma znaczenia.

- powiedział Daniel.

Starają się kontaktować ze sobą codziennie, nawet jeśli rozmowa miałaby trwać tylko kilka minut.

Mimo napiętych grafików, starają się też znaleźć choć chwilę na wyjazdy we dwójkę. Obecnie para przebywa w Bukowinie Tatrzańskiej i jest to jej trzeci wspólny przyjazd do naszego kraju. Czas spędzają na bieganiu, chodzeniu po górach, graniu w kręgle, pływaniu w gorących źródłach. Niedawno mogli podziwiać widoki z helikoptera:

Boję się wysokości i myślałem, że umrę, ale nie, było świetnie. To co widzieliśmy było powalające

- wspomina lot Daniel.

Czymś co go jeszcze ekscytuje w czasie tego pobytu w naszym kraju, jest śnieg:

Bawię się nim jak dziecko.

- przyznaje.

Daniel nie tylko poznaje nasz kraj, uczy się też języka polskiego. Do tej pory umie powiedzieć m.in.: "dzień dobry", "dziękuję" i "kocham cię".

W tym roku para planuje też pojechać do Brazylii, gdzie Daniel ma część swojej rodziny.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości