Gwiazdy

Karolina Gruszka o roli w „Kodzie genetycznym”: "Każdy z nas wniósł inny rodzaj energii"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karolinę Gruszkę można oglądać w nowym serialu TVN-u „Kod genetyczny”. Jak wspomina prace na planie? Co myśli o swojej bohaterce? Jakie role lubi grać? O tym aktorka mówiła naszym studiu.

Karolina Gruszka o swojej roli w „Kodzie genetycznym”

Karolina Gruszka nie ukrywa, że bohaterka, w którą się wcielała, była dla niej prawdziwymi wyzwaniem. Bała się, że widzowie mogą nie polubić się z Izą Berger.

W retrospekcjach, które się pojawią (…) historia mojej bohaterki dalej będzie odsłaniana i kolejne elementy zagadki będą odkrywane

- zapowiada aktorka.

Karolina Gruszka nie wyobraża sobie, by mogła zachować się tak jak jej serialowa bohaterka. Ma bowiem nadzieję, że w przeciwieństwie do Izy Berger ma pewne punkty odniesienia w swoim życiu. Nigdy też sama nie znalazła się w tak ekstremalnych sytuacjach, jak jej serialowe alter ego.

Atmosfera na planie

Grający w serialu „Kod genetyczny” Maciej Musiałowski jest bardzo zadowolony z atmosfery, jaka panowała na planie zdjęciowym. Aktor miał wiele okazji do współpracy z Karoliną Gruszką i Adamem Woronowiczem. Do gustu przypadła mu też historia przedstawiona przez Adriana Panka.

My we trójkę mieliśmy jakiś taki fajny lot, mi się wydaje. Fajne spotkanie(...)Ten scenariusz jest taki nieprzewidywalny. Karolina poradziła sobie rewelacyjnie

- ocenia gość Maciej Musiałowski.

Każdy z nas wniósł inny rodzaj energii i z tego się rodziły nieoczekiwane rzeczy

- dodaje Karolina Gruszka.

Aktorka lubi, gdy postacie, w które się wciela, są tak niejednoznaczne i wyraziste. Dlatego praca przy „Kodzie genetycznym” była dla niej ciekawą przygodą.

Jak dodaje, sama ma mocno sprecyzowany gust filmowy.

Jestem wielką fanką, i to jest na granicy jakiejś choroby, Quentina Tarantino. Ja na jego filmach się wzruszam, śmieję się i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak on pracuje z aktorami. To jest po prostu mistrzostwo świata

- podkreśla Karolina Gruszka w studiu Dzień Dobry TVN.

"Kod genetyczny" - fabuła

Najnowsza produkcja TVN-u to serial obyczajowy, w którym nie brakuje wątku kryminalnego. Oddany swojej pracy wybitny genetyk Tomasz Skowroński po śmierci żony związał się z Izą Berger. Okazuje się, że kobieta uwikłała się też w romans z synem swojego ukochanego – Piotrem, komplikując już i tak ciężkie relacje między mężczyznami. Co dalej z tego wyniknie?

„Kod genetyczny” - kiedy w TVN

Produkcja na antenie TVN-u pojawiła się na antenie już 2 marca i od tej pory w każdy poniedziałek o godz. 21.30 można przyglądać się losom jej bohaterów. Serial w reżyserii Adriana Panka dostępny jest także na platformie Player, gdzie regularnie będą pojawiały się jego kolejne odcinki.

"Kod genetyczny"- obsada

W serialu pojawia się prawdziwie gwiazdorska obsada. W głównych rolach zobaczymy: Karolinę Gruszkę (Iza Berger), Adama Woronowicza (Tomasz Skowroński) i Macieja Musiałowskiego (Piotr Skowroński). Nie zabraknie też kreacji aktorskich Michała Żurawskiego, Krzysztofa Pieczyńskiego, Katarzyny Herman czy Marcela Sabata.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz zdjęcia:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości