Gwiazdy

Karolina Gorczyca i jej metamorfoza w "Szadzi". "Reżyser uparł się, żeby odebrać mi trochę kobiecości"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karolina Gorczyca pojawi się w najnowszym odcinku serialu "Szadź", który będzie dostępny na platformie Player już 25 maja. Aktorka na ekranie pokazała zupełnie nowe oblicze. O pracy nad tą rolą opowiedziała wraz kolegą z planu, Bartoszem Gelnerem.

Karolina Gorczyca w serialu "Szadź 2"

Karolina Gorczyca dołączyła do obsady "Szadzi", której pierwszy sezon jest nominowany do Orłów, a Maciejowi Stuhrowi przyniósł Telekamerę. Wciela się w rolę Eweliny Wrońskiej, która pracuje przy śledztwie kierowanym wcześniej przez Polkowską. Jej bohaterka jest oddaną policjantką, która - w przeciwieństwie do Agnieszki - nie pozwala sobie na działanie pod wpływem impulsu. W przeszłości Wrońska i Mrówiec - w tej roli Bartosz Gelner - byli parą.

W przedpremierowo ujawnionych materiałach można dostrzec, że twórcy serialu postanowili oszpecić piękną aktorkę fryzurą.

- Reżyser, Sławek Fabicki, uparł się, żeby odebrać mi trochę kobiecości - zdradziła Karolina Gorczyca w Dzień Dobry TVN. - Udało mu się, zawsze powtarzałam, że kiedy na planie dotykałam ogolonej głowy, miałam wrażenie, że dotykam faceta.

Bartosz Gelner w "Szadzi"

Karolina Gorczyca zdradziła, że w pracy Bartosz Gelner tryska dobrą energią i niejednokrotnie ciężko jej było zachować powagę. On sam przekornie twierdzi, że do roli policjanta przygotowywał się, oglądając Ace Venturę.

Drugi sezon zaczyna się od rozprawy sądowej - komisarz Polkowska (Aleksandra Popławska), jej córka, komisarz Mrówiec zeznają przeciwko Wolnickiemu, ale wydaje się, że oskarżonemu uda się uniknąć kary. Akcja toczy się rok po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w okolicach Opola, opinia publiczna wyczekuje na zakończenie procesu w sprawie zamordowanych kobiet. W śledztwie namiesza bohaterka Karoliny Gorczycy , krzyżując nie tylko zawodowe, ale również prywatne plany komisarz Polkowskiej i Mrówca.

Szadź 2 - gdzie oglądać

Serial "Szadź" można oglądać na Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Youtuberzy odsłaniają tajemnice kosmosu. "Ludzie często nie mają podstaw"

Pink o macierzyństwie i duecie z córką. "Najtrudniejsze dla pracującej matki jest poczucie winy"

Edyta Pazura zapozowała topless: "Lubię w łóżku na boku". Internauci patrzą na jej tatuaż

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości