Gwiazdy

5-letnia córka Karoliny Ferenstein-Kraśko poprosiła o makijaż. Mama pokazała efekt swojej pracy: "Dobrze mi poszło?"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN

Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z mężem i dziećmi wypoczywała na wakacjach. Teraz opublikowała zdjęcie z ostatniego dnia pobytu na Malediwach. Bizneswoman pokazała makijaż, który zrobiła swojej córce.

Karolina Ferenstein-Kraśko o macierzyństwie

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko wspólnie wychowują trójkę dzieci - 14-letniego Konstantego, 11-letniego Aleksandra oraz 5-letnią Laurę. Równocześnie tworzą zgodne małżeństwo już od 2008 roku. Wiadomo, że przepisem na ich udany związek jest fakt, że są wobec siebie lojalni i rzadko się sprzeczają.

- Trzymamy wspólny front. Dzieci i tak stanowią u nas większość, więc jak my byśmy się jeszcze nie dogadywali jako rodzice, to one by nas rozjechały buldożerem . Nawet jeżeli czasami nie do końca się ze sobą zgadzamy, to nigdy przy dzieciach takich historii nie rozwiązujemy - mówiła Karolina Ferenstein-Kraśko w wywiadzie dla "Gali".

Córka Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko

Teraz Piotr i Karolina postanowili zadbać o rodzinne relacje na wspólnych wakacjach. Wraz z dwójką swoich pociech kilkanaście dni spędzili na bajecznych Malediwach. Bizneswoman chętnie relacjonowała wyjazd i w mediach społecznościowych pokazywała zapierające dech w piersi krajobrazy. We wtorek 17 sierpnia pokazała z kolei, jak na życzenie swojej 5-letniej córki pomalowała ją na pożegnalną kolację.

- Ostatnie zdjęcie z wakacji! Było wspaniale, czas tylko dla nas, pierwsze wakacje od dwóch lat! Potrzebowaliśmy tego bardzo, Lara i Lusio również! Żałuję tylko, że Kostek z nami się nie wybrał, ale los sportowca już taki jest. Nie chciał zostawić swoich koni w sezonie startów. P.S. Larcik zażyczyła sobie make-up na ostatnią kolację. Wybrałam formę alternatywno-artystyczną , "kwiatkową". Dobrze mi poszło? - napisała Karolina Ferenstein-Kraśko na swoim koncie na Instagramie.

Zdjęcie dwóch piękności zachwyciło internautów. W komentarzach czytamy: "Babcia Wanda dumna z tego kwiatu na pewno!", "Cudne dziewczyny. Malinka jaka Ty zdolna jesteś", "Pięknie wyszło" czy "Laura jest cudna! Wiadomo - z takimi genami".

Również tak uważacie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Piotr Kraśko: "Malina tylko teoretycznie w dowodzie jest Karoliną"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości