Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko wywołali zachwyt wśród internautów. "Bo miłość jest najważniejsza"

Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z mężem Piotrem Kraśko tworzą szczęśliwe małżeństwo już od blisko trzynastu lat. Para doczekała się trójki dzieci – Konstantego, Aleksandra i Lary. Ostatnio na profilu żony dziennikarza pojawiło się zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Bo miłość jest najważniejsza". Pod postem posypały się komplementy pod adresem tej dwójki, fani nie kryli, że podziwiają ich za naturalność i uczucie, które mimo upływu lat, wciąż pielęgnują.

Karolina Ferenstein-Kraśko z mężem na Instagramie

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Karolina Ferenstein-Kraśko to nie tylko żona znanego dziennikarza TVN, ale także bizneswoman, trenerka jeździectwa i właścicielka stadniny koni w Gałkowie. Wraz z Piotrem Kraśko tworzą szczęśliwy związek. Choć poznali się już w 2001 roku, to ślub pary odbył się siedem lat później, w 2008 roku. Małżonkowie doczekali się trójki pociech, dwóch synów: Konstantego i Aleksandra oraz córki Lary. Zarówno Karolina, jak i Piotr chętnie dzielą się w sieci wspólnymi zdjęciami. Nie inaczej było i tym razem. W minioną sobotę małżeństwo bawiło się w Krakowie na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Karolina Ferenstein-Kraśko zamieściła zdjęcie z mężem.

Bo miłość jest najważniejsza !!! #karakowoldtown

- napisała.

Trzeba przyznać, że małżonkowie wyglądają na szczęśliwych i spełnionych.

Zdjęcie Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko – fani komplementują

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy, wśród których najczęściej można przeczytać komplementy pod adresem qmałżonków. Fani podkreślali, jak piękną stanowią parę. " Uwielbiam Was za to, jacy jesteście. Prawdziwi, rodzinni . Wszystkiego dobrego No i duuużo miłości", "I oby zawsze zwyciężała - bo rodzi piękno, co widać przejrzyście na załączonym zdjęciu", "Pani Karolina jest piękną i mądrą kobietą. Bardzo fajna z Was para ", " Moja ulubiona para ", "Lubię Was... bo wszystko stonowane, bez spiny . Tak trzymać. Udanej niedzieli" – to tylko niektóre wpisy, jakie można przeczytać na profilu gwiazdy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Skąd się wzięła Karolina Ferenstein-Kraśko?

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości