Gwiazdy

Karolina Brzuszczyńska przeżywa żałobę po zmarłym bracie. Apeluje do fanów: "Proszę, nie oceniajcie mnie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Karolina Brzuszczyńska

Karolina Brzuszczyńska w ostatnich miesiącach walczyła o życie cierpiącego na białaczkę brata. Niestety, nie udało mu się wygrać z chorobą. Gwiazda "Top Model" zaapelowała do fanów o to, aby pozwolili jej przeżywać żałobę na własnych zasadach.

Karolina Brzuszczyńska pożegnała brata

Karolina Brzuszczyńska, którą mogliśmy poznać w "Top Model" wraz z jej dziewczyną, Agnieszką Skrzeczkowską, ma za sobą wyjątkowo trudny czas. W maju tego roku poinformowała fanów o chorobie swojego brata. Mężczyzna zmagał się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Przeszedł przeszczep szpiku, który się nie przyjął. Bliscy szukali innych metod leczenia. Ostatnią szansą na powrót do zdrowia miała być innowacyjna terapia CAR-T.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Karolina założyła zbiórkę pieniędzy - celem było półtora miliona złotych. Niestety, jej brata nie udało się uratować. 25 lipca modelka we wzruszającym wpisie pożegnała mężczyznę.

Karolina Brzuszczyńska o czasie żałoby

Była uczestniczka "Top Model" wyraziła na swoim profilu na Instagramie ogromny smutek i tęsknotę za bratem. Jak wyznała, nie wyobraża sobie, jak odtąd będą wyglądały rodzinne spotkania. W ostatnich wpisach Karolina poprosiła obserwatorów, aby nie oceniali tego, co robi. Żałobę chciałaby przeżyć na własnych warunkach. - Poza ogromnym wsparciem, jakie od Was dostałam, pojawiło się parę osób oceniających moje ruchy w sieci. Piszące "co wypada", a czego "nie wypada". Daleko mi do osoby, kierującej się tym, co wypada, ale proszę nie oceniajcie mnie i pozwólcie przeżywać to, co teraz czuję na swój własny sposób - apelowała do fanów gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości