Gwiazdy

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowym zdjęciem ukochanej. "Bohaterka drugiego planu"

Gwiazdy

Player.pl

Karol Maciesz, uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie stworzył pary z wybraną dla niego żoną, ale mimo to nie żałuje udziału w eksperymencie. Choć jego małżeństwo nie przetrwało, to dzięki programowi poznał swoją obecną partnerkę, Laurę. Karol pochwalił się w sieci fotografią, na której na drugim planie można dostrzec jego ukochaną. Fani nie ukrywają, że bardzo im kibicują.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" – historia związku

Laura Wielich i Karol Maciesz to uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co ciekawe, nie mieli jednak okazji spotkać się w trakcie nagrań, ponieważ eksperci dobrali dla nich innych partnerów. Mimo to, zarówno małżeństwo Laury i Maćka, jak i Karola i Igi, nie przetrwało - pary już pod koniec programu zdecydowały się na rozwód. Życie pisze jednak różne scenariusze i jak się okazało prawdziwa miłość była bliżej, niż sądzili. Laura i Karol spotkali się ze sobą w trakcie emisji programu i jeszcze przed premierą finałowego odcinka byli już razem. Choć początkowo nie chcieli publicznie opowiadać o łączącym ich uczuciu, ostatecznie zgodzili się na wizytę w studio Dzień Dobry TVN. Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi opowiedzieli o początkach swojego związku.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – Karol zamieścił na Instagramie zdjęcie Laury

Od momentu, gdy para publicznie potwierdziła swój związek i opowiedziała o swoich planach na przyszłość, Karol coraz śmielej publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochaną. Tym razem, mężczyzna pochwalił się fotografią, na której na drugim planie, wśród kwiatów śląskich Ogrodów Kapias, można dostrzec samą Laurę. Zamiast opisu, zdjęcie opatrzył jedynie emotikoną przedstawiającą serce. Sądząc po komentarzach na profilu Karola, można przypuszczać, że fani kibicują tej parze i cieszą się, że program pozwolił im odnaleźć miłość.

"Bohaterka drugiego planu ", "Mam nadzieję, że miło spędziliście czas w mojej wsi", "love", " Pięknie " – pisali internauci.

Co ciekawe, post Karola polubił również Maciek, który w programie wziął ślub z Laurą. Jak widać, mimo że nie udało im się stworzyć związku, mężczyzna nie chowa urazy i kibicuje swojej byłej żonie i jej nowemu partnerowi.

Zobacz także:

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia" FINAŁ - Maciej o Laurze

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości