Gwiazdy

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował romantyczne zdjęcie Laury. "Cudownie tak patrzeć na kochaną osobę"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Karol Maciesz, uczestnik piątej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia", zamieścił w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie ukochanej. Post ten "polubił" były mąż Laury, na co internauci od razu zwrócili uwagę. "To się nazywa klasa" - komentują.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Laura Wielich i Karol Maciesz poznali się dzięki udziałowi w piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci nie połączyli ich w pary, a wręcz przeciwnie - Laura Wielich wzięła ślub z Maciejem Książkiem, a Karol Maciesz z Igą Śmiechowicz. Ich małżeństwa nie przetrwały jednak próby czasu.

Natomiast życie pisze różne scenariusze, bo po programie Laura i Karol poczuli do siebie miętę. - Z Laurą poznałem się dopiero po nagraniu wszystkich odcinków. Nasz kontakt nastąpił w marcu i potem się rozwinął - tłumaczył Karol w lipcu na swoim InstaStory.

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udostępnił zdjęcie Laury

Para długo utrzymywała jednak swój związek w tajemnicy. Natomiast ostatnio zakochani gościli w Dzień Dobry Wakacje i opowiedzieli o swojej miłości. Teraz mężczyzna po raz kolejny zaskoczył swoich fanów, ponieważ opublikował zdjęcie Laury. To dopiero drugi kadr ukochanej, który zagościł w jego instagramowej galerii.

Fotografia utrzymana jest w romantycznym klimacie. Obok Laury bujającej się na huśtawce widzimy lampiony i światełka.

Zatrzymać chwilę. Nic dodać, nic ująć

- napisał Karol.

Internauci gorąco kibicują parze i ochoczo komentują post. "Gdy obejrzałam pierwszy odcinek, to od razu moje zdanie było takie, że eksperci powinni byli połączyć was w parę. Dużo miłości i wszystkiego dobrego", "Mało kto tak pasuje do siebie jak Wy", "Cudownie tak patrzeć na kochaną osobę. Dużo zdrówka dla Was".

Obok komplementów pojawił się również interesujący wpis. Jeden z fanów dostrzegł bowiem, że post ten został "polubiony" przez Macieja, byłego męża Laury. " To się nazywa klasa" - napisał. "Maciek miał i ma klasę" - dodał kolejny fan.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zaskakująca zamiana w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Laura Wielich i Karol Maciesz po raz pierwszy o swoim uczuciu

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości