Gwiazdy

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o życiu po programie. Nie zabrakło też wątku potencjalnej partnerki

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karol Maciesz to niewątpliwie uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który wzbudził najwięcej emocji w ostatniej edycji programu. Jego decyzja o rozwodzie oraz to, jak ją uargumentował, bardzo zaskoczyło fanów programu, którzy niemal natychmiast stanęli za nim murem. Co robi teraz, kiedy eksperyment już się zakończył?

Karol Maciesz o swoim życiu po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Czym teraz zajmuje się Karol Maciesz? - W dalszym ciągu pracuję w zawodzie, czyli w gastronomii - przyznał Karol. Zajął się jednak także swoją pasją, o której wspominał w trakcie eksperymentu. Aranżacja wnętrz, bo temu właśnie oddaje się w wolnych chwilach Karol, stała się jego hobby, któremu poświęca wiele czasu. - Wkładam w te rzeczy duszę. Nie lubię powielać swoich prac, więc jeśli coś robię, to jest to unikat - opowiada. - Jak to dalej pójdzie? Nie wiem. Ja mam kilka projektów, które zaczęły się jeszcze przed emisją - przyznał Karol.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Karol: "To nie jest tak, że ja nie wiadomo jak rozpaczałem"

W trakcie wywiadu Karol wielokrotnie podkreślał, że, mimo burzliwego zakończenia relacji z Igą, udało mu się pójść dalej. Wbrew temu, co mogło się wydawać po emisji finałowego odcinka, do eksperymentu podchodzi z pewnym dystansem. - To nie jest normalne życie. To nie są sytuacje, które przeżywają ludzie i żyją w tym przez 10 czy 20 lat, więc jest to na pewno łatwiejsze do przeżycia - wyjaśnia. A czego Karol teraz najbardziej potrzebuje? - Nie ma tego dużo. Na pewno szczęścia. To jest fajną wartością w życiu - mówi - Jeśli będę osobą szczęśliwą, to będę akceptował siebie - przyznaje. Nie zabrakło też wątku potencjalnej partnerki. - Jeśli spotkam tę osobę, z którą będę, to będzie jeszcze lepiej, ale muszę być szczęśliwy i akceptować siebie, żeby to się wydarzyło - przyznaje.

Zobacz więcej:

Meghan Markle urodziła drugie dziecko. Znamy płeć i imię kolejnego potomka Windsorów

Wiemy, kto poprowadzi pierwszy gejowski program randkowy w Polsce. "Każdy chce kochać i być w związku"

Tylko u nas! Zaglądamy na plan nowego show TVN7. Wiemy, gdzie zamieszkają uczestnicy i ich wybranki

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości