Gwiazdy

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są małżeństwem? Fani dostrzegli obrączkę

Gwiazdy

Karol i Laura, Ślub od pierwszego wejrzenia

Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w mediach społecznościowych nowy filmik. Uwagę fanów zwrócił jeden mały szczegół – obrączka na jego palcu. Pod postem pojawiła się masa pytań dotycząca mieniącej się biżuterii. Czy to oznacza, że Karol i Laura są już po ślubie? Mężczyzna wyjaśnił.

Związek Karola i Laury

Związek Karola i Laury ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku owiany był tajemnicą. Para co prawda wystąpiła w tej samej edycji programu TVN7, jednak specjaliści sparowali ich z zupełnie innymi osobami. Mimo wielkich oczekiwań, ich małżeństwa nie przetrwały. Po programie połączyły się natomiast drogi Karola i Laury. Między nimi od razu zaiskrzyło, ale swoją relację długo ukrywali przed światem. Na początku sierpnia zdecydowali się opowiedzieć o związku w naszym programie. Jak wtedy przyznali, mają wspólne plany.

- Pierwszą decyzją, jaką podjęliśmy, jest to, że Karol się do mnie przeprowadza - ogłosiła Laura. - Zamykam pewien rozdział w życiu, zmieniam pracę, zmieniam mieszkanie, zmieniam miasto -wtórował jej Karol podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są małżeństwem?

Czujne oko internautów nigdy nie zawodzi. Niedawno fani wychwycili na jednym z nagrań Karola na Instagramie mieniącą się obrączkę. Pod ostem natychmiast pojawiły się pytania dotyczące ewentualnego ślubu pary.

"Obrączka? To już?", "Chyba jest czego gratulować?" - dopytywali. Karol nie czekał długo z odpowiedzią i tajemniczo odpisał internautom.

Obrączka jest na chwilę obecną symbolem naszego nowego rozdziału, wspólnego rozdziału

– podkreślił Maciesz.

Wygląda na to, że związek Laury i Karola wciąż się rozwija. Trzymamy kciuki!

Zobacz wideo: Zaskakująca zamiana w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Laura Wielich i Karol Maciesz po raz pierwszy o swoim uczuciu

Zobacz także:

Zuzanna Bijoch komentuje zmiany w świecie mody: "Promowanie nierealnych kanonów piękna nam szkodzi"

Katarzyna i Cezary Żakowie rozstali się? Aktorka skomentowała doniesienia: "Tradycji stało się zadość"

Grażyna Wolszczak "załapała się" na niezwykłe wesele. Zdjęcia z uroczystości robią wrażenie

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości