Gwiazdy

Karo Glazer nagrodzona na prestiżowym konkursie. Wokal artystki doceniły największe muzyczne gwiazdy

Gwiazdy

Wokalistka i kompozytorka Karo Glazer zdobyła drugie miejsce na międzynarodowym konkursie dla songwriterów - International Songwriting Competition. Jej utwór "Flying circle" docenili m.in. Dua Lipa czy Coldplay. W programie Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o swoim sukcesie i dalszych planach na przyszłość.

Karo Glazer wyróżniona

Polka pochodząca z Gliwic została wyróżniona w prestiżowym konkursie. Z piosenką "Flying circle" zdobyła uznanie największych muzycznych sław i tym samym zajęła drugie miejsce na International Songwriting Competition. Jest to najważniejszy międzynarodowy konkurs dla songwriterów. Jak Karo wspomina swój udział?

Dla mnie to było wow, że oni słuchają mojej piosenki, a co dopiero to, że się udało zająć drugie miejsce. Co roku jest wysyłanych około 18 tys. piosenek, w związku z czym mam pokorę. Dopiero w lutym dowiedziałam się, że dwie moje piosenki trafiły do półfinału, w marcu świętowałam to, że jestem w finale. W tym miesiącu nagle się okazało, że jestem zwycięzcą

- powiedziała Karo Glazer w rozmowie w Dzień Dobry TVN.

Dzięki wygranej w konkursie i zdobytej popularności Karo Glazer otrzymuje wiele zamówień na kolejne utwory, które będzie tworzyła dla innych muzyków.

Posłuchaj nagrodzonej piosenki Karo Glazer „Flying circle”:

Uzdolniona wokalistka ze Śląska

Pochodząca z Gliwic Karo Glazer jest obdarzona wyjątkowym talentem i czterooktawową skalą głosu. Jest wokalistką, kompozytorką, aranżerką i producentką. Jakie ma plany na przyszłość po sukcesie na International Songwriting Competition? Artystka już pracuje nad piosenką „Stay Together” w ramach projektu We Are Culture.

Zostałam poproszona przez Music Export Poland i Unesco o napisanie tej piosenki. To był dla mnie wielki prestiż. Wraz z moim przyjacielem i producentem Przemkiem Zawadzkim tworzymy tę piosenkę, w której wystąpi ponad 70 polskich znakomitych artystów

- zdradziła Karo i wyraziła nadzieję, że premiera nowego utworu już niebawem.

Zobacz też:

„Teściowa Śpiewa” – zespół, który przywraca do życia warszawski folklor

Polscy artyści w akcji "Razem Robimy Dobro". Charytatywny singiel niesie ważne przesłanie

Założył polską szkołę muzyczną dla dzieci w Wielkiej Brytanii. To jedyna taka placówka na Wyspach

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości