Gwiazdy

Kariera Brada Pitta. Wendzikowska: "Najpierw był ciachem, a potem okazało się, że ciacho potrafi grać"

Gwiazdy

Brat Pitt to amerykański aktor i producent filmowy, który zaistniał w świecie wielkiego kina niewielką rolą w dramacie "Thelma i Louise". W obrazie zagrał zadziornego i uwodzicielskiego autostopowicza J.D., który z dumą prezentował nagą klatę. Potem przyszły role, w których Pitt mógł pokazać swój talent aktorski. O jego karierze opowiedziała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która jest fanką aktora.

Amerykański aktor i producent filmowy Brat Pitt przyszedł na świat w rodzinie baptystów. Studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie, ale dwa tygodnie przed zakończeniem studiów, z kilkaset dolarami w portfelu zdecydował się wyjechać do Los Angeles, gdzie podjął naukę aktorstwa. Zanim został dostrzeżony w branży filmowej, pracował jako kierowca limuzyny, rozdawał próbki papierosów, a także ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował jedną z sieci restauracji.

>>> Zobacz także:

Przełomem w karierze Pitta stała się postać zadziornego i uwodzicielskiego autostopowicza J.D. w filmie "Thelma i Louise". Potem wystąpił w takich hitach, jak: "Kalifornia", "Wywiad z wampirem", "Wichry namiętności", "12 małp", "Siedem", "Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra", "Ocean’s Twelve: Dogrywka" i "Ocean’s Thirteen". Ostatnio zagrał w głośnej produkcji Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" oraz filmie Jamesa Greya - "Ad Astra".

Nagi tors Brada Pitta

Jedną z obiegowych opinii jest ta, że większość młodych aktorek zaczyna swoja karierę do ról rozbieranych i dopiero potem mają one szansę pokazać swój talent aktorski, natomiast młodzi aktorzy od razu startują z wysokiego C. Nie sprawdziło się to jednak w przypadku kariery Brada Pitta, który zaistniał w świecie wielkiego kina rolą w dramacie "Thelma i Louise", gdzie z dumą prezentował nagą klatę. Potem widzieliśmy nagi tors aktora w filmach: "Meet Joe Black", "Przekręt", "Troja" i "Podziemny krąg".

Po tych filmach stwierdził, że nie będzie się rozbierał (...), ponieważ nie chce, aby jego dzieci postrzegały go w taki sposób.

- powiedziała Anna Wendzikowska.

Brat Pitt zrezygnował jednak z tego postanowieniach podczas kręcenia filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Widzowie mogli zobaczyć jego nagi tors w scenie, w której naprawiał na dachu antenę telewizyjną.

Okazało się, że 55-letni Pitt wygląda równie dobrze jak w filmach z poczatku jego kariery.

- przyznała Ania.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości