Gwiazdy

Kanye West skomentował rozstanie Kim Kardashian i Pete'a Davidsona. Pożegnał rywala w bardzo wymowny sposób

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
foxnews.com
Kanye West

Nie milkną echa niespodziewanego rozstania Kim Kardashian i Pete'a Davidsona. Popularna para zakończyła swój związek po 9 miesiącach randkowania, wywołując nie lada poruszenie wśród fanów. Ponury finał relacji celebrytów w końcu doczekał się także komentarza ze strony Kanyego Westa. Artysta opublikował w sieci wymowny post.

Kim Kardashian i Pete Davidson nie są już razem

Medialne doniesienia o rozstaniu Kim Kardashian i Pete'a Davidsona zaskoczyły fanów z całego świata. Para celebrytów pozostawała nierozłączna przez trzy kwartały. Co więcej, uznany amerykański komik wytatuował sobie na piersi imię ukochanej. Nie dziwi zatem fakt, że nagłe zakończenie obiecującej relacji poruszyło miliony osób.

Powody rozstania amerykańskich gwiazd nie są do końca znane. Nieoficjalnie mówi się o tym, że celebrytów miały poróżnić życiowe priorytety i liczne zobowiązania zawodowe. Pojawiły się też spekulacje na temat ponownego rozkwitu uczucia pomiędzy Kim Kardashian a Kanye Westem. Brytyjski magazyn "Daily Mail" wyklucza jednak taki scenariusz, powołując się na relację osoby z bliskiego otoczenia celebrytów.

Kanye West o rozstaniu Kim Kardashian i Davidsona

Kanye West nigdy nie ukrywał swojej niechęci do Pete'a Davidsona. Były mąż Kim Kardashian otwarcie manifestował negatywny stosunek do komika w piosenkach i instagramowych wpisach. Głośne rozstanie celebryckiej pary zachęciło go do opublikowania kolejnego postu.

Tym razem artysta umieścił w sieci sfabrykowany nekrolog rywala. Przerobiony nagłówek amerykańskiego dziennika "The New York Times" głosił, że "Skete Davidson odszedł w wieku 28 lat".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: foxnews.com

Źródło zdjęcia głównego: Taylor Hill/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości