Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Kamili Kamińskiej. "Ta długość jest świetna dla mam"

Gwiazdy

Kamila Kamińska po ciąży zdecydowała się na odważną zmianę. Pod czujnym okiem kamer Dzień Dobry TVN zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru włosów. Efekty pracy fryzjera, Łukasza Urbańskiego, przerosły jej najśmielsze oczekiwania.

Kamila Kamińska po ciąży

Kamila Kamińska niedawno została mamą. 17 maja 2021 roku na świat przyszła Jaśmina, a dokładniej Jaśmina Maria – córka aktorki znanej z uwielbianego przez widzów serialu "Zakochani po uszy". Gwiazda postanowiła skorzystać z chwili zawodowego wytchnienia i pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa.

- To idealny moment, bo mam przerwę i nie muszę się liczyć z żadną kontynuacją - zdradziła aktorka w rozmowie z Gabi Drzewiecką. - Możemy zrobić, co chcemy, co nam w duszy gra. Możemy odpuścić. Czysty impuls - powiedziała podekscytowana.

Choć metamorfoza przebiegała pod czujnym okiem kamer, to dla głównej zainteresowanej pozostawała tajemnicą do samego końca. - Jestem blondynką - krzyknęła, gdy zobaczyła ostateczny efekt.

Nowa fryzura Kamili Kamińskiej

Kamila Kamińska zdecydowała się na znaczne skrócenie włosów oraz zmianę koloru. Łukasz Urbański postawił na ciepły odcień blondu. Aktorka przyznała, że włosy ufarbowała w życiu raz - jako osiemnastolatka i od tego czasu nie eksperymentowała z ich kolorem. Stylista zdecydował się na skrócenie włosów, strzygąc je na wysokości obojczyka. Wisienką na torcie była długa grzywka we francuskim stylu.

- To jest fryzura, która żyje, możesz się nią bawić - zachwycał się efektem końcowym Łukasz Ubrański. - Ta długość jest świetna dla mam, które nie mają czasu, bo te włosy można jeszcze spokojnie związać - dodał.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Patricia Kazadi od lat boryka się z body shamingiem. Dziś wyznaje: "Chciałam umrzeć i taką próbę podjęłam"

Szczęście w mediach społecznościowych to tylko złudzenie? "Możemy zapomnieć, kim jesteśmy"

Alicja Janosz o najlepszych metodach wychowawczych. "Fajnie pozwalać dzieciom być dziećmi"

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości