Gwiazdy

Kamila Kamińska pokazała brzuch po ciąży. "Cudowne zdjęcie"

Gwiazdy

TVN7

Kamila Kamińska zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie z córeczką. Przy okazji zaprezentowała swój brzuch po ciąży. "Cud narodzin" - napisała.

Kamila Kamińska została mamą

Kamila Kamińska i Michał Meyer, znani z serialu "Zakochani po uszy", po raz pierwszy zostali rodzicami. - Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja – wyjawiła aktorka w mediach społecznościowych. I dodała, że nazwali ją Jaśmina Maria.

Co ciekawe wcześniej para długo ukrywała swój związek i ciążę. Aktorka w rozmowie z Kingą Burzyńską, reporterką Dzień Dobry TVN przyznała, że chciała, aby to był "ich intymny czas". - Bardziej rodzinny niż całego świata (...). Potrzebowaliśmy takiego czasu dla siebie – argumentowała.

Kamila Kamińska na uroczym zdjęciu z córką

Teraz po prawie dwóch miesiącach od porodu aktorka zamieściła wyjątkowy post. Dodała bowiem grafiki oraz swoje fotografie z małą Jaśminą, na których widać jej brzuch po ciąży. Ujęcia zestawiła z refleksją na temat cudu narodzin.

Brzuch. Kobieta. Mężczyzna. Miłość. Dziecko. Istota. Życie. Radość. Błogosławieństwo. Dar. Ciało. Tworzenie. Człowiek. Ból. Przejście. Woda. Przyjście. Świat. Sens bólu. Poznawanie. Dotyk. Skóra. Zapach. Jaśmin. Ciepło. Instynkt. Jedzenie. Cycuszek. Ceremonia ssania. Siara. Mleko. Smak. Bliskość. (...) Przemiana. I co i co. Cisza. Czas. Piękno. Brzuch. Mama i córka

- napisała aktorka i dodała hasztagi: "dar od Boga", "brzuch po 3 tygodniach", "body positive".

Pod wpisem pojawiło się wiele ciepłych słów. "Pięknie ujęte. Niesamowite, ile mała istotka wnosi do naszego życia", "Gratulacje", "Pięknie razem wyglądacie", "Cudowne zdjęcie".

Jedna z internautek zwróciła również uwagę na bliznę na brzuchu. - Nie miałam cesarki. To blizna po laparoskopii - operacji wyrostka robaczkowego - wyjaśniła Kamila Kamińska.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk nie poleci na wakacje z dzieckiem? "Wolę być bliżej naszych lekarzy"

"40 kontra 20". Kinga główną bohaterką Ceremonii Chaosu i spięcie między Marlenką a Magdą. O co poszło?

Lesław Żurek rzadko mówi o życiu prywatnym. Teraz zrobił wyjątek, by skomentować doniesienia o rozwodzie

Zobacz wideo: Kulisy Sławy serialu „BrzydUla”. Co z kontynuacją?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości