Gwiazdy

Kamila Kamińska długo zwlekała z informacją o ciąży. "Chcieliśmy, żeby był to nasz intymny czas"

Gwiazdy

Kamila Kamińska i Michał Meyer doskonale znani są fanom serialu "Zakochani po uszy". Ostatnio aktorska para podzieliła się ze światem radosną nowiną, że oczekuje narodzin córki. Dlaczego tak długo utrzymywali tę informację w tajemnicy? Czym obecnie zajmuje się przyszła mama?

Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami

Kinga Burzyńska w słoneczną niedzielę spotkała się ze szczęśliwą Kamilą Kamińską, która lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą córeczki. Ta radosna wieść długo była utrzymywana w tajemnicy. Dlaczego?

– Chcieliśmy, żeby był to nasz intymny czas - bardziej rodzinny niż całego świata. Absolutnie nie jest to też sytuacja, której trzeba się wstydzić, wręcz przeciwnie. Aczkolwiek potrzebowaliśmy takiego czasu dla siebie – powiedziała aktorka w Dzień Dobry TVN.

Kamila Kamińska zaprojektowała plecak

Do tej pory widzowie TVN7 przede wszystkim kojarzyli Kamilę Kamińską z serialu "Zakochani po uszy". Choć ciężarna aktorka musiała odpuścić wizyty na planie, to nie oznacza, że całkowicie zrezygnowała z życia zawodowego. W rozmowie z Kingą Burzyńską wyjawiła, że błogosławiony stan sprzyja jej kreatywności.

- To niesamowite, bo akurat w tym czasie podjęłam decyzję, że troszkę z planu schodzę i zajmuję się kreatywnymi rzeczami, np. projektowaniem – przyznała aktorka i zaprezentowała plecak własnego projektu. - Wymyśliłam, że zrobię taką rzecz dla aktywnych kobiet. Kurczę, mamy tyle torebek, a po co nam to, skoro może być jedna z wieloma funkcjami – argumentowała.

W przerwie między projektowaniem i szykowaniem wyprawki Kamila uczestniczyła w warsztatach wokalnych online. Zobacz w materiale wideo kwitnącą aktorkę. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl .

Zobacz także:

Filip Chajzer został... baristą! Sprzedawał kawę, aby pomóc ciężko choremu chłopcu. Dramatyczna walka o życie trwa

W maju obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Jak gwiazdy spędzają czas z bliskimi?

Rafał Collins i Kazimierz Marcinkiewicz u Wojewódzkiego. "Zapraszamy na pojedynek z Kubą"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Kinga Burzyńska

Pozostałe wiadomości