Gwiazdy

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował rozstanie z Izą. "Ten czas był dla nas bardzo ciężki"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Iza i Kamil "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Po zakończeniu 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Kamil i Iza wydawali się być najlepiej dobraną parą. Ich małżeństwo przetrwało, planowali wspólną przyszłość i mówili, że są ze sobą szczęśliwi. Niedawno uczestniczka ogłosiła jednak, że się rozstali. Teraz do tej informacji odniósł się również Kamil.

Rozstanie Izy i Kamila

Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn zaufali ekspertom ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i dali sobie szansę. Choć jak przyznawali, początki nie były łatwe, później udało im się zbudować świetną relację. W Dzień Dobry TVN mówili, że włożyli w to dużo pracy i wyrozumiałości, planowali wspólną przyszłość i mieli nawet razem zamieszkać. Ostatnio jednak wszystko się zmieniło. W niedzielę 12 września uczestniczka programu opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym napisała o rozstaniu.

- Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważne decyzje. Mając nadzieję, że zmieni twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała Iza Juszczak na Instagramie.

Kamil o rozstaniu

Teraz do sprawy odniósł się również Kamil Węgrzyn. We wtorek 14 września pokazał na Instagramie swoje nostalgiczne zdjęcie na tle polnej drogi i wyznał: "Ten ostatni czas był dla nas bardzo ciężki. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu z nadzieją na lepszą przyszłość".

Post wywołał wiele komentarzy zatroskanych fanów pary. Pod postem pisali: "Kurczę, mam nadzieję że to chwilowe zmiany. Trzymam kciuki za Was, oby wszystko wróciło do porządku. Piękna była z Was para", "Tak bardzo trzymałam za Was kciuki", "Smutno to czytać, tym bardziej, że tyle jest kibiców tej miłości" czy "Czasami tak lepiej, każde rozstanie jest dla nas nauczką o tym czego szukamy w związku". Równie wiele osób doszukuje się intrygi i nie dowierza, że Iza i Kamil mogli się rozstać. Czytamy: "Czuję, że to podchwytliwe posty. Coś na pewno się za tym kryje", "Rozstanie? Chyba chwilowe przed kościelnym" czy "Coś tutaj ma chyba drugie dno".

A Wy jak myślicie? Kamil i Iza rzeczywiście się rozstali?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Iza i Kamil o wspólnej przyszłości w Dzień Dobry TVN

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski/East News

Pozostałe wiadomości