Gwiazdy

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zwierzył się z reakcji bliskich na rozwód. Kogo wsparli?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Party.pl
Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Kamil i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się jakiś czas po zakończeniu programu. Decyzję o rozwodzie podjął mężczyzna. Jak zareagowała na nią rodzina uczestnika miłosnego eksperymentu?

Kamil i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - burzliwa historia związku

Agnieszka i Kamil zgłosili się do programu, by znaleźć prawdziwą miłość. Zdaniem ekspertów pasowali do siebie, dlatego zostali połączeni w parę. Przyszli małżonkowie spodobali się sobie od samego początku i co ciekawe, bez wahania powiedzieli sobie "tak". W trakcie wesela doskonale bawili się w swoim towarzystwie, natomiast podczas podróży poślubnej zachowywali się tak, jakby znali się od dawna.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Agnieszka, wierząc w to, że jej związek ma szansę na rozwój, postanowiła zmienić całe swoje życie i przenieść się do rodzinnego miasta ukochanego. Wydawało się, że Kamil chce tego samego. Pod koniec finałowego odcinka 7. edycji programu widzowie dowiedzieli się jednak, że ich historia nie ma szczęśliwego zakończenia. Kamil nic nie poczuł do Agnieszki, co zakończyło ich love story.

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o rozstaniu z Agnieszką

Uczestnicy miłosnego eksperymentu układają dzisiaj swoje życia po swojemu, ale tuż po rozstaniu Aga mieszkała u Kamila jeszcze przez jakiś czas. - Kiedy przekazałem rodzinie, że chcę się rozwieść, no to nie była zadowolona rodzina i wspierali Agnieszkę. Mama chciała, żeby Agnieszka się do niej przeprowadziła - powiedział Kamil reporterce Party.pl. Dodał także, że obecnie nie ma już między nim a byłą żoną złych emocji. - Mamy dziś dobre relacje. Koleżeńskie. Potrafimy spotkać się, powspominać, pożartować, bez żadnych pretensji do siebie - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości