Gwiazdy

Zwycięzcy Eurowizji 2022 wrócili do Ukrainy. Zapytano ich, jak oceniają występ Krystiana Ochmana

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Ukraiński zespół Kalush Orchestra, który wygrał Eurowizję 2022 wrócił już do Ukrainy. Frontman zespołu Ołeh Psiuk podczas konferencji prasowej odniósł się między innymi do wyników głosowania ukraińskiego jury dla Polski. Co powiedział muzyk?

Kalush Orchestra sprzeda statuetkę Eurowizji

Zwycięska piosenka Kalush Orchestra pt. "Stefania", opowiadająca o losach ukraińskich kobiet, została nagrodzona statuetką Eurowizji. O tym jakie będą dalsze jej losy, Ołeh Psiuk poinformował fanów i dziennikarzy tuż po powrocie do kraju, na konferencji prasowej.

- Zespół planuje przekazać statuetkę na aukcję, a dochód z niej przeznaczą na pomoc tym, którzy walczą w Ukrainie. Tak samo przeznaczą na to środki zgromadzone na koncertach, bo planują ruszyć w Europę z trasą koncertową - powiedział w programie Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Głosowanie ukraińskiego jury podczas Eurowizji - komentarz Kalush Orchestra

Podczas spotkania z dziennikarzami muzycy odpowiedzieli także na pytanie o wyniki głosowania jury z Ukrainy, a konkretnie o punktację dla reprezentanta naszego kraju - Krystiana Ochmana. - To była dla mnie bardzo dziwna sytuacja. Osobiście nie czuję się teraz komfortowo w relacji z Polską. Mnie piosenka Ochmana bardzo się podobała, jest w moim top 5 - powiedział Ołeh Psiuk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości