Gwiazdy

Kaja Gniecioszek wkracza na aleję gwiazd. "Kariera jest moim głównym celem"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kaja Gniecioszek wkracza na aleję gwiazd
Kaja Gniecioszek wkracza na aleję gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/3
Dzień Dobry TVNKaja Gniecioszek wkracza na aleję gwiazd

Kaja Gniecioszek to młoda i nieprzeciętnie utalentowana artystka. Swoją pierwszą piosenkę napisała, mając zaledwie osiem lat. Jak poradziła sobie z utworem - legendą? Czy twórca przeboju zaakceptował nowe wykonanie? O to zapytaliśmy Kaję, jej rodziców i autora "Alei gwiazd", Marka Dutkiewicza.

Kaja Gniecioszek - jak zaczęła się jej kariera?

Kaja ma zaledwie 14 lat i wielki talent. Jak przyznała, śpiewa, odkąd pamięta. Swoją pierwszą piosenkę napisała, mając zaledwie osiem lat. Poruszyła wtedy tematy fałszywych przyjaźni i tego, co ją boli. Przelewając na papier swoje myśli, Kaja zamykała temat złych emocji. Jej pasja do muzyki z roku na rok stawała się większa. Pewnego dnia zaprosiła tatę na konkurs piosenki, w którym brała udział. Gdy ten usłyszał, jak śpiewa, postanowił działać. Niedawno dziewczyna na zaproszenie wytwórni nagrała utwór "Aleja gwiazd" w nowej, zupełnie innej aranżacji.

Aleja gwiazd to utwór, który od zawsze towarzyszył w naszej rodzinie. Tata zawsze mi powtarzał, żebym gdzieś to zaśpiewała. Kiedy dostaliśmy propozycję od wytwórni, żeby nagrać ten utwór w wersji reggae, przesłuchaliśmy tego i pomyśleliśmy, że to będzie świetny pomysł

Imposter – Dave Gahan & Soulsavers wracają z nowym albumem
Imposter – Dave Gahan & Soulsavers wracają z nowym albumem "Imposter" to nowy album Dave'a Gahana i Soulsavers. Anna Senkara spotkała się z muzykami, którzy opowiedzieli o procesie twórczym i pracy nad płytą.
Dzień Dobry TVN

Co na to twórca piosenki? Marek Dutkiewicz przyznał, że wykon Kai jest jednym z lepszych, jakie do tej pory słyszał.

- Ciekawe jest to, co wydarzyło się po nagraniu tego utworu. Do tej pory kilka albo i kilkanaście osób próbowało zmierzyć się z tą piosenką i efekty były skromne. Wersja reggae wydaje się oryginalnym pomysłem – stwierdził.

Kaja Gniecioszek i jej muzyczne plany

Gdzie młoda artystka widzi siebie za kilka lat? Dziewczyna nie ukrywa, że muzyka jest jej wielką pasją, dlatego też marzy o tym, aby właśnie w tym kierunku wciąż się rozwijać.

- Kariera jest moim głównym celem, chciałabym mieć swoją grupę słuchaczy. Ludzi, dla których będę śpiewała, a oni zawsze będą mnie słuchać i będą mnie wspierali w tym, co robię – mówiła Kaja.

Na naszej scenie Kaja zaśpiewała piosenkę "Aleja gwiazd". Zobaczcie ten wykon.

Kaja Gniecioszek w piosence „Aleja gwiazd”
Kaja Gniecioszek w piosence „Aleja gwiazd”
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości