Gwiazdy

Kacper Orenkiewicz z "Top Model" po raz pierwszy pokazał córeczkę. "Piękna rodzinka"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska

Kilka tygodni temu Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska ogłosili, że spodziewają się dziecka. Córeczka modela i trenerki personalnej przyszła na świat 11 sierpnia. Teraz para zdecydowała się opublikować pierwsze rodzinne zdjęcie. W komentarzach posypały się gratulacje od fanów.

Kacper Orenkiewicz pokazał córkę

Kacper Orenkiewicz to uczestnik 10. edycji "Top Model". Choć nie udało mu się wygrać programu, to jego kariera ciągle nabiera tempa. Na brak powodzenia nie może również narzekać w życiu prywatnym. Kilka tygodni temu model ogłosił w programie "Dzień Dobry TVN", że wraz ze swoją partnerką Karoliną Darską spodziewają się dziecka.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Początkowo Karolina i Kacper nie ogłaszali, że są w związku. Trenerka personalna nie informowała fanów, kim jest ojciec jej dziecka. Jak tłumaczyli, zależało im, by chronić swoją prywatność i dbać o wewnętrzny spokój. O ich relacji wiedziały jedynie najbliższe im osoby.

Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska zostali rodzicami

Młodzi rodzice byli podekscytowani nową, życiową rolą i nie mogli doczekać się, aż maluch pojawi się już na świecie. Córeczka sławnej pary urodziła się 11 sierpnia. Zarówno Kacper, jak i Karolina, poinformowali o tym swoich fanów jeszcze tego samego dnia. Teraz po kilku dniach od porodu zdecydowali się również opublikować pierwsze rodzinne zdjęcie.

Najnowsza fotografia przedstawia dumnych rodziców trzymających w ramionach swoją pociechę. To pierwszy raz, kiedy fani mogą tak dokładnie zobaczyć ich małą córeczkę. W komentarzach posypały się gratulacje od zachwyconych obserwatorów.

"Gratulacje", "Piękna rodzinka", "Cudowni" - czytamy pod postem. Wpis szybko zdobył popularność w sieci. Już w niecałą godzinę od publikacji polubiło go aż 30 tysięcy osób.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski / East News

Pozostałe wiadomości