Gwiazdy

Justyna Żyła powiększyła usta! "Mówię o tym głośno i nie wstydzę, że korzystam z estetyki"

Gwiazdy

Justyna Żyła oficjalnie przyznała się do tego, że regularnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Relacją z zabiegu powiększania ust postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych.

Była żona Piotra Żyły jakiś czas temu rozpoczęła samodzielną karierę. Celebrytka wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, a od niedawna powadzi także swój własny program telewizyjny. Coraz częściej pojawia się na salonach i trzeba przyznać, że jej wizerunek za każdym razem ulega delikatnej zmianie. Wszystko za sprawą medycyny estetycznej, z której Justyna regularnie korzysta.

Justyna Żyła – metamorfoza

Gwiazda przyznaje się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z jej ulubionych jest radiofrekwencja, nazywana "nieoperacyjnym liftingiem". Tym razem Justyna postanowiła jednak na nieco większą metamorfozę. Gwiazda powiększyła sobie usta. Jak teraz wygląda? Zdjęciem i relacją z zabiegu pochwaliła się na Instagramie.

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadbała o swój wygląd. (...) Uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu dentystycznym zero bólu"

- pochwaliła się

Reakcja internautów

Fani przejęli się postem celebrytki. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja. Internauci podzielili się na zwolenników i przeciwników ingerowania w naturalną urodę. Część z nich była przeciwna zabiegom, jakie wykonuje Justyna Żyła.

Starzeć się trzeba umieć i trzeba przyjąć to z godnością.

- napisał jeden z internautów.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości