Gwiazdy

Justyna Żyła podarowała byłemu mężowi piękny prezent. Jak zareagował skoczek?

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
x-newsJustyna Żyła

16 stycznia Piotr Żyła skończył 33 lata, z tej okazji dostał od swojej córki własnoręcznie zrobiony tort. Przygotowała dla niego tę wyjątkową niespodziankę wraz mamą, która opublikowała zdjęcie deseru w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy Justynę Żyłę o reakcję Piotra na niespodziankę, przy okazji zdradziła nam też inny sekret.

Medialny rozwód z happy endem

Rozwód Justyny i Piotra został ogłoszony na początku listopada 2018 roku przez Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej. Rozstanie pary było szeroko komentowanym wydarzeniem medialnym. Była żona skoczka narciarskiego nie kryła swojej goryczy, i dzieliła się publicznie emocjami, jakie nią w tamtym czasie targały. Obecnie Justyna i Piotr żyją w poprawnych relacjach, dzielą się opieką nad dziećmi, bo ich dobro jest dla nich wartością nadrzędną, jak oboje podkreślają w licznych wywiadach.

Skoki narciarskie na antenie TVN

 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dowodem jest przygotowany z dziećmi tort, którym Justyna pochwaliła się na Instagramie. Gest kobiety bardzo spodobał się jej fanom. - "Najpiękniejszy tort", " Piękny gest...", "Wielki szacunek dla Pani, torcik przepiękny" - piszą licznie pod postem.

Przepis na tort urodzinowy Justyny Żyły

Patrząc na ten kolorowy wypiek, nie mogliśmy, nie zapytać Justyny, jakich składników użyła do jego zrobienia, i czy smakował samemu obdarowanemu.

Tort prezentuje się zjawiskowo. Zdradzisz nam przepis?

- Tort składa się z prostego biszkoptu, karmelizowanych jabłek, musu borówkowego… a to wszystko w towarzystwie słodkiej bezy.

Czym kierowałaś się przy wyborze składników?

- Na początek muszę sprostować i nie przypisywać sobie inicjatywy i wykonania mojej córki. Prócz mojej asysty przy piekarniku zrobiła wszystko sama od A do Z. W pierwotnej wersji tort miał być wytrawny, jednak Karla słusznie uznała, że skoro tata lubi jabłka, tort musi być jabłkowy. Proste.

Czy Piotr mógł się spodziewać takiej niespodzianki?

- Trudno powiedzieć… jednak zawsze nasze dzieci upamiętniają w jakiś sposób jego święto, jak urodziny, czy dzień Taty. Na pewno nie spodziewał się jednak, że ma tak zdolną kulinarnie córkę.

Jaka była jego reakcja?

- Przede wszystkim przyjechał do domu od razu po zawodach, więc było widać, że jest zmęczony. Jednak widok dzieci witających go tortem na pewno sprawił mu radość .

Czy dzieci, często towarzyszą ci w kuchni?

- Najczęściej towarzyszą mi, kiedy przychodzą coś zjeść, a tak poważnie, to muszę przyznać, że już kilka razy zaskoczyli mnie w kuchni. Jednak muszę powiedzieć, że starają się być samodzielni w swoich kulinarnych podróżach aniżeli przeżywać je ze mną. Mi zostaje wtedy smakowanie.

Życzymy Piotrowi wszystkiego najlepszego!

Zobacz także:

Orlando Bloom świętuje 45. urodziny. Do sieci trafiły zdjęcia

Robert Lewandowski czesze córkę odkurzaczem. "Kiedy mamy nie ma w domu"

Mandaryna relacjonowała studniówkę Fabienne. Fani: "Jak nastoletnia Jennifer Lopez"

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości