Gwiazdy

Złamała regulamin Big Brothera. Ale to nie ona odpadła z programu!

Gwiazdy

Justyna złamała regulamin Big Brothera! Czy to ona odpuści Dom Wielkiego Brata?

Nominowani byli Tomek Urban i Łukasz Darłak. Za karę dołączyła do nich Justyna Żak - youtuberka, która złamała regulamin Big Brothera. Głosami widzów z programem pożegnał się Tomek!

Ostatni tydzień przyniósł spore zmiany w domu Wielkiego Brata - Marlena opuściła dom z własnej woli. Nominowani do odpadnięcia z programu w tym tygodniu byli Tomek i Łukasz. A karnie dołączyła do nich Justyna, która złamała zasady programu. Jednak widzowie zadecydowali, że dom Wielkiego Brata opuścił Tomek.

Justyna Żak złamała regulamin Big Brothera

Justyna Żak złamała regulamin. Co zrobiła? Justyna rozmawiała z Marleną i Łukaszem o tym, kto dojdzie do finału i zakrywała mikroport. Zgodnie z regulaminem programu, zakrywanie mikroportu jest niedozwolone. Za karę dołączyła do nominowanych wcześniej Tomka i Łukasza, jako jedna z kandydatek do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Widzowie w głosowaniu zadecydowali jednak, że Justyna pozostaje w programie!

W drugim odcinku Big Brother Arena z Domem Wielkiego Brata pożegnała się Natalia Wróbel. O tym, że Natalia ma odejść z show, zadecydowało 52 procent widzów. Z programu odszedł także Daniel Barłóg, który zdecydował się dobrowolnie opuścić reality-show.

>>>TUTAJ <<< możecie zagłosować, kto powinien odpaść z Big Brothera!

Łukasz uzyskał łącznie 5 nominacji. Czy coming out Łukasza miał wpływ na decyzje innych uczestników? Może jednak widzowie zdecydują, że odejść powinien Tomek, którego nominowało 6 uczestników?

Zobaczcie jakie nominacje zgłosili poszczególni uczestnicy i co sprawiło, ze to własnie Tomek i Łukasz walczą o pozostanie w domu Wielkiego Brata. O tym, kto odpadnie znów zadecydują widzowie. Głosować można SMS-owo lub oddając głos online.

fot. Big Brother

Czytaj więcej:

Autor: Monika Kartowicz

Pozostałe wiadomości