Gwiazdy

Justyna i Borys Szyc świętowali pierwszą rocznicę ślubu na strajku kobiet. "Razem przetrwamy wszystko"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gdy rok temu media obiegła informacja, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub, w mediach zawrzało. Wszystko przez fakt, że wcześniej uparcie milczeli na temat ceremonii. Wydarzenie było prawdziwym zaskoczeniem dla ich fanów. Teraz, świętując pierwszą rocznicę, reżyserka opublikowała w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Nawiązuje nim do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Ślub Szyca i Nagłowskiej

Kilka miesięcy przed tym, jak Justyna Nagłowska urodziła syna Borysa Szyca, zakochani postanowili wziąć ślub. Nie ogłaszali tego wcześniej w mediach, nie mówili o tym w wywiadach. Gdy opublikowali fotografię z uroczystości, fani oszaleli. Okazało się, że pobrali się na hiszpańskiej wyspie Es Vedra, niedaleko Ibizy, która słynie z wyjątkowego pola magnetycznego. Oboje zdecydowali się na jasne, letnie stroje - Borys wystąpił w niebieskiej koszuli, kremowych spodniach i brązowych mokasynach, Justyna z kolei postawiła na suknię ślubną bez ramiączek w stylu boho oraz krótkie kowbojki, a na głowie miała pokaźny wianek z kwiatów.

Taka inna wersja panny młodej

- stwierdziła w Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska.

Szyc-Nagłowska o wyroku TK

We wtorek 27 października para świętowała już swoją pierwszą rocznicę ślubu . Z tej okazji Justyna opublikowała na Instagramie serię ujęć z tamtego wydarzenia. Na większości z nich pozuje wraz z mężem na tle śródziemnomorskiego krajobrazu. Ostatnia fotografia pokazuje ją jednak z nieco innej strony.

Rok temu ślubowałam Ci, że zawsze będę Cię wspierać i stać za Tobą murem. Dziś Ty, w naszą pierwszą rocznicę ślubu, wyszedłeś ze mną za rękę na ulice Warszawy, by walczyć o prawa kobiet i okazać mi wsparcie. Dziękuję Ci kochany mężu, za każdy wspólny dzień. Razem przetrwamy wszystko

- zwróciła się do Borysa Szyca w pierwszej części postu.

Kolejne słowa skierowała już jednak do zwolenników wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Ostatnie zdjęcie dedykuję wszystkim tym, który chcą zabrać kobietom prawo do decydowania o własnym ciele i zdrowiu. Ponieważ mam dziś rocznicę ślubu to nie napiszę W*********Ć

- dodała wzburzona Justyna Szyc-Nagłowska.

Justyna Nagłowska o ciąży i trudnej miłości. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości